پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21549141 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19913639
کد خبر : 296589 تاریخ ثبت : 1398/9/10 20:12 نظرات تایید شده : 0

۱۲ واحد مسکونی به خانواده‌های چند معلولی استان واگذار شد

خلیج فارس: سرپرست بهزیستی استان بوشهر گفت: ۱۲ واحد مسکونی به خانواده‌های دارای حداقل دو معلول استان بوشهر واگذار شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ علیرضا حاجیونی در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: مسکن یکی از مهمترین نیازهای خانواده‌های معلولان است و بهزیستی تلاش دارد تا مسکن مورد نیاز این خانواده‌ها را تامین کند.

وی از واگذاری ۱۲ واحد مسکونی به خانواده‌های دارای حداقل دو عضو معلول در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: این واگذاری به مناسبت گرامیداشت هفته افراد دارای معلولیت و همزمان با سراسر کشور در قالب جلسه جلسه ویدئو کنفرانس انجام شد.

سرپرست بهزیستی استان بوشهر اضافه کرد: این تعداد واحد مسکونی در قالب هزار و ۵۷ مسکنی است که در سراسر کشور به طور همزمان به مددجویان تحویل داده می‌شود.

وی افزود: این ۱۲ مسکن با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال از محل اعتبارات بهزیستی و دستگاه‌های همکار و همچنین تسهیلات بانکی قرض‌الحسنه در کنار سهم آورده مددجویان تامین و هزینه شده است.

حاجیونی گفت: از ابتدای طرح نهضت مسکن مددجویان تا کنون هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی تحویل گروه‌های هدف بهزیستی در استان شده است.

کلمات کلیدی خبر : علیرضا حاجیونی بهزیستی
-->