پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21622481 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19986905
کد خبر : 296561 تاریخ ثبت : 1398/9/10 10:50 نظرات تایید شده : 0

بازدید معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری بوشهر از آزمایشگاه شاخه زیتون لیان+عکس

خلیج فارس: دکتر مختاری مشاور وزیر و رییس مرکز کارآفرینی وزارت جهاد کشاورزی و هادی اخلاقی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بوشهر از شرکت بازرسی فنی و مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون لیان(SZL) در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کردند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی فرمانداری بوشهر؛ در این بازدید، علاوه بر بازدید و آشنایی ایشان از بخش های مختلف بزرگ ترین و مجهزترین مجتمع آزمایشگاهی جنوب کشور، راه های توسعه همکاری جهاد کشاورزی استان و استفاده بیشتر از ظرفیت های این واحد مورد بررسی قرار گرفت.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بوشهر این مجتمع را ظرفیت بزرگی در جنوب کشور و استان بوشهر معرفی کردند که  کشاورزان و تولیدکنندگان، صادرکنندگان و واردکنندگان و سازمان ها و شرکت های استان را از مراجعه به سایر استان بی نیاز می کند و موجب کاهش هزینه های کنترل استانداردها و آزمایشگاهی می شود و لازم است تمامی سازمان ها و اداره های کل استان در این خصوص همکاری لازم را در راستای حمایت از کارآفرینان استان به عمل آورند.

مشاور وزیر و رییس مرکز کارآفرینی وزارت جهاد کشاورزی نیز با تاکید بر استفاده از این ظرفیت، خواستار  همکاری بیشتر جهاد کشاورزی استان با این مجتمع شدند و از پیگیری خواسته مدیرعامل محترم مجتمع مبنی بر همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان با این مجتمع خبر داد.

مسعود محبوبی مدیرعامل مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون نیز طی این بازدید اظهار داشت: این مجتمع آزمایشگاهی با اعتباری بالغ بر هفتاد میلیارد تومان اعتبار در فضائی بالغ بر چهار هزار مترمربع از سال 1387 در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر فعالیت خود را آغاز کرده است و با ایجاد نمایندگی در گناوه، تهران، شیراز، بندرعباس، بندر لنگه، یزد، اصفهان، تبریز، عسلویه و شعب خارجی آلمان (آشافنبورگ)، ارمنستان (ایروان)، ترکیه (استانبول)، مالزی (کوالالامپور) به عنوان بزرگترین و مجهزترین مجتمع آزمایشگاهی جنوب کشور و همکار سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان غذا و دارو، سازمان دامپزشکی، سازمان محیط زیست می باشد و با 13 آزمایشگاه آکرودیته، دارای گواهینامه ایزو 17025 در حوزه آزمایشگاهی و گواهینامه ایزو 17020 در حوزه بازرسی فنی و همچنین توانایی آزمون بیش از 400 قلم کالا اعم از مواد غذائی، شیمیایی، کلاه ایمنی، انواع اسباب بازی، قطعات و لوازم خودرو، نفت و فرآورده های نفتی، معدنی، کشاورزی و… با حدود 130نفر نیروی متخصص و ماهر به عنوان بزرگ ترین و مجهزترین مجتمع آزمایشگاهی جنوب کشور در حال فعالیت است.

لازم به ذکر است این مجتمع آزمایشگاهی همچنین با در اختیار داشتن دستگاه هایی همچونLC-MS/MS, ICP-MS, HPLC, GC-MS, ATOMIC, GC, FLAME PHOTOMETER, ATOMIC, FT-IR, TOTAL SULFUR ANALYZE و دستگاه های مشابه، در امور تحقیقاتی نیز فعال است. واحد آموزش این شرکت نیز در کلیه زمینه ها بسیار فعال و دارای تفاهمنامه با دانشگاه های خلیج فارس، پیام نور و دانشگاه فنی حرفه ای استان و بنیاد نخبگان استان بوشهر می باشد.

بخش بازرسی شرکت بین المللی بازرسی فنی شاخه زیتون لیان تنها شرکت بومی دارنده پروانه بازرسی (سورویانس) از سازمان ملی استاندارد ایران در جنوب کشور می باشد. این شرکت با اخذ کارت نفت به عنوان آزمایشگاه معتمد کارگروه ستاد مبارزه با قاچاق سوخت کشور و همچنین دارای بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه آکرودیته با کادری مجرب و متخصص توانایی بازرسی و نمونه برداری از محموله های نفتی و پتروشیمی را دارد.

کلمات کلیدی خبر : هادی اخلاقی
-->