پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21622833 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19987256
کد خبر : 296401 تاریخ ثبت : 1398/9/9 12:58 نظرات تایید شده : 0

«جم» قطب کشاورزی استان

خلیج فارس: فرماندار شهرستان جم گفت: جم قطب کشاورزی استان بوشهر است و مرکبات این منطقه بسیار معروف است و سالانه ۲۳۰ تن عسل تولید می‌شود.

«جم» قطب کشاورزی استان بوشهر است/ سالانه ۲۳۰ تن عسل تولید می‌شود

به گزارش «خلیج فارس»؛ محمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم، اظهار داشت: کشاورزی در شهرستان جم یکی از شغل‌های دیرینه مردم است و در حال حاضر نیز بیش از ۱۲.۵ درصد جمعیت این شهرستان در بخش کشاورزی فعال هستند.

فرماندار شهرستان جم افزود: جم یکی از قطب‌های کشاورزی استان بوشهر است و مرکبات این شهرستان در سطح منطقه بسیار معروف است و کشاورزان تلاش‌های زیادی انجام می‌دهند هر چند با مشکلاتی نیز روبرو هستند.

وی بیان کرد: تمام تلاش مسؤولان شهرستان رفع و حل مشکلات کشاورزان است و در این راه قدم‌هایی نیز برداشته شده که امیدواریم موثر و نتیجه‌بخش باشد و مشکلات این قشر نیز رفع شود.

حسینی با اشاره به برگزاری جشنواره استانی عسل کنار در جم، تصریح کرد: پنجمین جشنواره عسل کنار استان بوشهر در ماه گذشته به میزبانی شهرستان جم برگزار شد که زنبورداران جمی در تولید عسل در کشور عناوین برتری را کسب کرده‌اند و عملکرد موفقی داشته‌اند.

وی ابراز کرد: سالانه به طور متوسط ۲۳۰ تن عسل در شهرستان جم تولید و فراوری می‌شود که ۲۰۰ نفر در این حوزه فعالیت می‌کنند و مشکلات زنبورداران نیز رفع خواهد شد.

کلمات کلیدی خبر : محمد حسینی جم
-->