پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21814123 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20178224
کد خبر : 296389 تاریخ ثبت : 1398/9/9 10:34 نظرات تایید شده : 0

ورزش کبدی در استان توسعه می‌یابد

خلیج فارس: رئیس هیئت کبدی استان بوشهر گفت: ورزش کبدی در استان بوشهر توسعه می‌یابد.

ورزش کبدی در استان بوشهر توسعه می‌یابد

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ محمد مظفری صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ورزش کبدی به تازگی در استان بوشهر شروع به فعالیت کرده و متاسفانه در بیشتر شهرستان‌های استان بدون هیئت است و تقریبا فعالیت نداشته است.

وی افزود: به علت نوپا بودن، تا پیش از این رشته ورزشی کبدی فقط در دو شهرستان بوشهر و گناوه فعالیت‌هایی محدود داشته که امیدواریم به زودی و با انتخاب روسای هیئت‌های کبدی شهرستان‌ها شاهد حرکت خوبی در این رشته ورزشی باشیم.

مظفری با بیان اینکه رشته کبدی ریشه در فرهنگ دیرین ایرانی دارد افزود: هم اکنون این رشته زیبا، قدرتی و پر از هیجان طرفداران زیادی در بین ورزشکاران دنیا پیدا کرده و در لیست بازی های المپیک نیز جای گرفته است.

رئیس هیئت کبدی استان بوشهر  با بیان اینکه  بازی های محلی استان بوشهر مثل «زو » و «اچ تی تی» شباهت‌های زیادی به این ورزش دارند گفت: استعدادهای خوبی در استان بوشهر در زمینه ورزش کبدی وجود دارد که انشاءالله با همکاری آموزش و پرورش و دانشگاه‌های استان بتوانیم آنها را کشف کنیم.

بر اساس حکم رئیس هیئت کبدی استان بوشهر، عباس موسوی نژاد به عنوان دبیر هیئت، الهام بهروزی نایب رئیس بانوان و سید محمد امین ریشهری به عنوان خزانه دار هیئت کبدی استان بوشهر انتخاب شدند.

کلمات کلیدی خبر : ورزش کبدی
-->