پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21967941 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20331810
کد خبر : 296386 تاریخ ثبت : 1398/9/9 08:53 نظرات تایید شده : 0

سرمربی شاهین‌شهرداری: موقعیت‌های بسیار زیادی مقابل پارس‌جنوبی جم هدر دادیم

خلیج فارس: سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: موقعیت‌های بسیار زیادی مقابل پارس جنوبی جم هدر دادیم.

موقعیت‌های بسیار زیادی مقابل پارس جنوبی جم هدر دادیم

به گزارش نخلیج فارس» به نقل از مهر؛ میشو کریستیچوویچ جمعه‌شب در نشست خبری بعد از دیدار شاهین بوشهر و پارس جنوبی جم اظهار داشت: بازی خوبی را امروز ارائه کردیم و موقعیت‌های خوبی را ایجاد کردیم.

وی تصریح کرد: تیم‌هایی مثل استقلال، تراکتور و پدیده نیز نتوانسته بودند مثل ما به تیم پارس جنوبی جم فشار بیاورند و به این اندازه موقعیت گل ایجاد کنند.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر با تقدیر از بازیکنان این تیم خاطرنشان کرد: امروز با تیم سختی بازی داشتیم و تیم باتجربه با بازیکنان خوب بود.

وی با اشاره به اینکه پس از اخراج بازیکنمان در شرایط سختی قرار گرفتیم تصریح کرد: با وجود اینکه ما ۱۰ نفره بودیم دو شانس خیلی خوب داشتیم و حتی می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

کریستوویچ بیان کرد: برای اینکه بتوانیم به پیروزی برسیم، باید موقعیت‌های گل ایجاد کنیم و بازیکنان ما بدانند که می‌توانیم بازی‌ها را ببریم.

وی با اشاره به سختی‌های لیگ برتر افزود: نمی دانم ابتدای فصل با چه روشی آماده‌سازی شده‌اند. ما برخی از بازیکنان خود را از دست دادیم اما نمی‌نشینیم و گریه کنیم بلکه تلاش می‌کنیم و انشاءالله خداوند هم نگاه می کند و بازی تراکتور را با برد بگذرانیم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: من نمی‌توانم با کسی کار کنم و به او بگویم تو بازیکن بدی هستی. هر کدام از بازیکنان یک سری کیفیت های خوب دارند من به عنوان مربی باید کیفیت های خوب بازیکنانم را پرورش دهم و عادت های بد آنان را در گوشه و تاریکی قرار دهم.

وی ادامه داد: کسی نیستم که نخواهد به بازیکنان خوبم بازی بدهم. هر بازیکنی در تمرین خوب باشد به او بازی می‌دهد. هر کسی در تمرین خوب بود می‌تواند در بازی هم به ما کمک کند.

کریستوویچ با اشاره به اینکه بازیکنان تا یک ماه آینده با تفکرات من آشنا می‌شوند تصریح کرد: وقتی بازیکنان برخی تفکرات را ترک کنند کار راحت‌تر می‌شود.

-->