پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23746073 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 809468
کد خبر : 296385 تاریخ ثبت : 1398/9/9 08:27 نظرات تایید شده : 0

سرمربی پارس‌جنوبی جم: لیگ برتر امسال جنگ نابرابر است

خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه لیگ برتر امسال جنگ نابرابر است، گفت: امیدوارم هر دو تیم فوتبال استان بوشهر در لیگ برتر بمانند.

به گزارش نخلیج فارس» به نقل از مهر؛ فراز کمالوند جمعه‌شب در پایان مسابقه تیم‌های پارس جنوبی جم و شاهین بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم‌های استان بوشهر در لیگ برتر وضعیتی مشابه دارند و با مشکلاتی روبرو هستند.

لیگ برتر امسال جنگ نابرابر است

وی اضافه کرد: بیش از هفت سال است که در لیگ برتر مربی‌گری می‌کنم  هیچ گاه از نیمه بالایی جدول پائین‌تر نیامده‌ام ولی می‌بینید که بقیه تیم‌ها چطور برای لیگ برتر آماده شده اند.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه لیگ برتر امسال جنگ نابرابر است خاطرنشان کرد: در لیگ برتر بازیکن ۱۳ میلیارد تومانی داریم و با این وضعیت بقیه تیم‌ها قابلیت رقابت با آنها را نداریم.

وی با اشاره به اینکه مردم استان بوشهر در شهرهای مختلف از جمله بوشهر و جم علاقه بسیار زیادی به فوتبال دارند، تصریح کرد: حق مردم این استان نیست که وضعیت تیم‌هایشان اینگونه باشد.

کمالوند با اشاره به اینکه برای تیم‌های زیرمجموعه وزارت ورزش از جمله پرسپولیس و استقلال ۱۵۰ تا ۱۶۰ میلیارد تومان هزینه می‌شود و هر چه بخواهند می گیرند ولی برای تیم ما اینگونه نیست.

وی با اشاره به اینکه در یک تیم بازیکنی ۵۵۰ هزار دلار گرفته ولی دفاع راست ما ۱۴۰ میلیون تومان و دفاع چپ ما ۲۵۰ میلیون تومان گرفته است، تصریح کرد: بقیه بازیکنان ما هم همینگونه هستند. نمی‌دانیم مبلغ قرارداد بازیکنان خارجیمان را می‌توانیم بدهیم یا نه. این انصاف نیست.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه قانون باید برای همه باشد و کمک کردن و نکردن مثل هم باشد، افزود: وزارت صنعت ۱۵ تیم دارد. مشکل تیم‌های نفتی چیست؟ تیمی مثل شاهین چه گناهی کرده است.

وی با اشاره به اینکه به خاطر مشغول بودن فکرمان نتوانستیم شاهین را آنالیز کنیم، تصریح کرد: باید به فکر هتل و پرواز و . . . باشیم و وقت نداریم به فوتبال فکر کنیم. درباره بازی هم چیزی نداریم بگوییم.

کمالوند با اشاره به اینکه این مسائل از عدالت به دور است، اضافه کرد: در اصفهان اوضاع بهتر است و در استان بوشهر وضعیت خوب نیست. رسانه‌ها این مسائل را باید دنبال کنند. به جای بازی باید در مورد این مسائل صحبت کنیم.

وی در مورد اینکه مرباین حق ندارند در مورد مسائل غیر از بازی و مسائل فنی صحبت کنند ادامه داد: چه کسی قانون گذاشته که در مورد مشکلات، فدراسیون، بنزین، درد جامعه و مشکلات مردم حرف نزنیم؟ درد این جامعه را می‌دانم و از مردم هستیم. با بنزین سه هزار تومانی دردی از جامعه دوا نمی‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با اشاره به اینکه در جم شرایط برای تمرین مناسب نیست افزود: خانه‌ای برای من تهیه نشده است، غذا را روی ما قطع می‌کنند، غذای سرد به بازیکنان می‌دهند و جا برای تمرین نداریم.

وی با اشاره به اینکه مصوبه نمایندگان باعث مشکلات زیادی برای تیم‌ها شده است، خاطرنشان کرد: یک تیم بازیکن ۶۰۰ هزار دلاری می‌گیرد ولی ما پول نداریم. این درد را به چه کسی بگوییم؟ از فشار فرار نمی‌کنم ولی چقدر می‌توانیم تحمل کنیم؟ این انصاف نیست.

-->