پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21954847 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20318724
کد خبر : 296179 تاریخ ثبت : 1398/9/7 09:58 نظرات تایید شده : 2

نوبخت در بوشهر: تاکنون ۲۴۲۰ میلیارد تومان یارانه معیشتی پرداخت شده است + تصاویر

خلیج فارس: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه مشمولان و جامانده‌های دریافت یارانه معیشی همین ماه و حداکثر تا ماه آینده یارانه خود را دریافت می‌کنند گفت: تاکنون ۲۴۲۰ میلیارد تومان یارانه معیشتی به مشمولان پرداخت شده است.

معاون رئیس جمهور در بوشهر: تاکنون 2420 میلیارد تومان یارانه معیشتی پرداخت شده است + تصاویر

به گزارش «خلیج فارس»؛ محمدباقر نوبخت صبح امروز در بدو ورود به بوشهر در فرودگاه این شهر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در این سفر مصوبات سفر استانی رئیس جمهور مورد توجه قرار می‌گیرد اظهار داشت: در این سفر ضمن پیگیری مصوبات استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به بوشهر قرار است 500 واحد مسکونی از 2000 واحد مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر افتتاح و به مددجویان واگذار شود.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه این واحدهای مسکونی با همکاری مشترک سازمان برنامه و بودجه و کمیته امداد امام خمینی(ره)  ساخته شده است تصریح کرد: امروز از آن 2 هزار واحدی که از سال گذشته با توافق آغاز شده 500 واحد آن امروز به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر واگذار می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بررسی طرح‌های سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان را از دیگر برنامه‌های این سفر دانست و خاطرنشان کرد: در این سفر پروژه راه‌آهن بوشهر به عنوان یکی از کارهای بسیار مهم و اساسی  و از طرح‌های مصوبات سفر هیئت دولت مورد بررسی  و بازدید قرار می‌گیرد.

نوبخت شرکت در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر را از دیگر برنامه‌های این سفر دانست و گفت:  تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر از دیگر برنامه‌ها است که در این ستاد طرح‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرد و جمع‌بندی این سفر در این نشست ارائه می‌شود.

وی به طرح حمایت و یارانه معیشتی پرداخت و بیان کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف شد به همه کسانی که متقاضی دریافت یارانه حمایت معیشتی هستند با سرعت و فوریت بررسی کند و با اعلام به سازمان برنامه و بودجه بلافاصله وجوهی که متعلق به آنان است و مشمول دریافت یارانه معیشی می‌شوند ظرف همین ماه و حداکثر تا ماه آینده به صورت دو پرداخت با هم انجام شود.

معاون رئیس جمهور میزان پرداختی‌ها را تاکنون مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: میزان پرداختی‌های یارانه معیشتی از 55 هزار تا 205 هزار تومان تعیین و تاکنون 2420 میلیارد تومان پرداخت شده است.

-->