پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20514077 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 18880662
کد خبر : 296064 تاریخ ثبت : 1398/9/6 16:42 نظرات تایید شده : 0
روز پنجشنبه؛

افتتاح ۵۰۰ واحد مسکونی مددجویان بوشهر با حضور نوبخت

خلیج فارس: تفاهم نامه ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد میان استانداری بوشهر و کمیته امداد در سال گذشته بسته شده بود.

خلیج فارس: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از واگذاری ۵۰۰ واحد مسکن نیازمندان در استان خبر داد و گفت: برای افتتاح این واحدها رئیس کمیته امداد و رئیس برنامه و بودجه کشور به بوشهر سفر می‌کنند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ احمد لطفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی که با همکاری و مشارکت کمیته امداد و استانداری بوشهر ساخته شد صبح پنج شنبه با حضور رئیس کمیته امداد و رئیس برنامه و بودجه کشور به مددجویان تحت حمایت بوشهری واگذار می شود.

وی اضافه کرد: سید مرتضی بختیاری در اولین سفر خود به استان بوشهر با هدف واگذاری ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی و کلنگ زنی ساخت ۷۲ واحد مسکن ایتام تحت حمایت در استان و همچنین بررسی مشکلات و نحوه خدمات رسانی به مددجویان تحت حمایت پنج شنبه صبح به استان بوشهر سفر می کند.

لطفی ادامه داد: در این سفر که همزمان با سفر محمد باقر نوبخت رئیس برنامه و بودجه کشور به استان است، ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی که با همکاری و مشارکت استانداری و کمیته امداد ساخته شده به شکل ویدئو کنفرانس تحویل مددجویان در سراسر استان می شود.

تفاهم نامه ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد میان استانداری بوشهر و کمیته امداد در سال گذشته بسته شد که هم اکنون ۵۰۰ واحد آن آماده تحویل شد و ۵۰۰ واحد دیگر تا پایان امسال تکمیل و واگذار می شود.

-->