پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22040177 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20403921
کد خبر : 296024 تاریخ ثبت : 1398/9/6 11:52 نظرات تایید شده : 0

سرپرست جدبد مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر معرفی شد+عکس

خلیج فارس: در جلسه ای با حضور احمدزاده مشاور اجرایی معاونت درمان، آفریده مدیرکل درمان مستقیم، عبدالله شیرکوند مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر و کارشناسان ستادی و روسای مراکز درمانی تامین اجتماعی استان، دکتر نویدی فرد به عنوان سرپرست جدید مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر معارفه شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ دکتر احمدزاده با اشاره به تلاش های مدیران درمان تامین اجتماعی در ارتقا سطح درمان استان به سیاست های جدید سازمان در حوزه درمانی اشاره کرد و تغییر را از موارد موردنیاز سیاست های جدید دانست.

وی به تعامل هرچه بیشتر با شرکا و بازنشستگان تامین اجتماعی و واحدهای درون استانی اشاره و گفت: در حد توان تصمیمات مدیریتی باید براساس مشارکت شرکا صورت بگیرد.

در ادامه، احمدزاده پرونده الکترونیک را برنامه مهم سازمان دانست و گفت: باید پرونده الکترونیک سلامت در سیستم نهادینه شود.

وی با توجه به هزینه و درآمد سازمان خواستار بهره وری بیشتر منابع موجود شد و گفت: «با توجه به منابع سازمان باید نهایت بهره وری از این منابع را داشته باشیم.»

دکتر نویدی فرد سرپرست جدید مدیریت درمان تامین اجتماعی استان نیز با اشاره به نقش مهم پزشکان، پرستاران و کلیه کارکنان حوزه درمانی و پشتیبانی گفت: با توجه به اینکه تجربه کار درمانی و مدیریتی را دارم دغدغه و مشکلات همکاران درمانی و اداری را درک می کنم و جهت رفع مشکلات نهایت تلاش و کوشش خو را انجام خواهم داد.

وی از کارشناسان و همکاران خواستار مشارکت در مدیریت شد و گفت: از هرگونه پیشنهاد و انتقاد برای بهتر شدن روند مدیریتی خود استقبال می کنم و دست همکاری همه همکاران را برای خدمات بهتر به مردم بوشهر به گرمی می فشارم.

وی گفت: براساس برنامه های راهبردی کلان سازمان و با تکیه بر نیروهای انسانی که سرمایه های اصلی سازمان هستند متعهد به پشتیبانی، نظارت و راهبری واحدهای تابعه در جهت ارائه بهترین و مطلوب ترین خدمات درمانی به بیمه شدگان هستیم.

در پایان حکم سرپرستی دکتر نویدی فرد توسط به وی اهدا شد.

-->