پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9019206 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2272182
کد خبر : 295819 تاریخ ثبت : 1398/9/5 12:44 نظرات تایید شده : 0

آسمان بوشهر بارانی می‌شود

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/9/5/10932009_205.jpgخلیج فارس: هواشناسی بوشهر از نفوذ سامانه ناپایدار جوی از پنجشنبه و رگبار باران و رعدوبرق بر روی دریا خبر داده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ساعاتی از وقت امروز ضمن افزایش پوشش ابر، احتمال وقوع بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق در برخی نقاط استان به خصوص بر روی دریا دور از انتظار نیست.

محمدرضا انصاری افزود: پیش بینی می‌شود فردا وضعیت جوی و دریایی استان به نسبت آرام باشد، اما پنجشنبه با نفوذ سامانه ناپایدار جو به جنوب غرب ایران، شرایط برای وقوع وزش باد، رگبار باران و رعدوبرق بر روی دریا وجود دارد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: آسمان استان تا پیش از ظهر فردا، کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش ملایم باد، پیش بینی می‌شود که در ساعاتی از وقت امروز گاهی شاهد افزایش ابر و در برخی نقاط بیشتر بر روی دریا همراه با بارش پراکنده باران و رعد و برق خواهیم بود که از فردا ابر کاهش می‌یابد.

انصاری افزود: جهت وزش باد نیز متغیر بیشتر شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۲۸ کیلومتر و امروز تا اوایل شب به طور لحظه‌ای تا ۳۸ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

او گفت: ارتفاع موج دریا هم در این مدت ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود که تا اوایل شب در هنگام وزش باد گاهی به ۱۲۰ سانتیمتر خواهد رسید.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۲:۵۲ بامداد، مد اول ساعت ۰۹:۰۶، جزر دوم ساعت ۱۳:۴۷ و مد دوم دریا ساعت ۲۰:۱۵ خواهد بود.

کلمات کلیدی خبر : محمدرضا انصاری هواشناسی
-->