پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23746408 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 809803
کد خبر : 295817 تاریخ ثبت : 1398/9/5 10:03 نظرات تایید شده : 1

مهاجم بوشهری ارزشمندترین بازیکن لیگ +جدول

خلیج فارس: مهاجم تیم فوتبال استقلال با بیشترین گل زده و بیشترین پاس گل، در صدر جدول تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ برتر قرار دارد.

خلیج فارس: مهاجم تیم فوتبال استقلال با بیشترین گل زده و بیشترین پاس گل، در صدر جدول تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ برتر قرار دارد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ با گذشت ۱۱ هفته از رقابتهای لیگ برتر، شهریار مقانلو مهاجم تیم پیکان با ۶ گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد و مهدی قائدی با ۵ گل زده در تعقیب وی می‌باشد. بعد از این دو مهاجم، چند بازیکن با ۴ گل زده حضور دارند که آنها هم برای رسیدن به عنوان بهترین گلزن مسابقات در پایان فصل تلاش می‌کنند.

به نوشته مهر، مهدی قائدی در حالی با ۵ گل دومین گلزن برتر مسابقات است که تمامی گلهای او در جریان بازی زده شده، اما شهریار مقانلو ۳ گل از ۶ گل خود را از روی نقطه پنالتی زده است. 

قائدی

مهاجم آبی پوشان به موازات گلزنی، در گلسازی هم موفق بوده و با ۳ پاس گل، یکی از بهترین گلسازان مسابقات تا هفته یازدهم می‌باشد.

در جدول تاثیرگذار ترین بازیکنان این فصل لیگ برتر تا هفته یازدهم، مهدی قائدی با ۵ گل و ۳ پاس گل و تاثیرگذاری مستقیم روی ۸ گل، تاثیرگذار ترین بازیکن است و شهریار مقانول با ۶ گل زده دومین بازیکن تاثیرگذار مسابقات می‌باشد.

شیخ دیاباته و فراز امامعلی دیگر مهاجمان استقلال و پیکان نیز هر یک با تاثیر گذاری مستقیم روی ۵ گل (۴ گل زده و یک پاس گل) دیگر بازیکنان ارزشمند در لیگ هستند.

جدول ارزشمندترین بازیکنان لیگ به شرح زیر است:

ردیف نام بازیکن نام تیم گل‌زده پاس‌گل مجموع
۱ مهدی قائدی استقلال ۵ ۳ ۸
۲ شهریار مقانول پیکان ۶ - ۶
۳

شیخ دیاباته
فراز امامعلی

استقلال
پیکان
۴
۴
۱
۱
۵
۴ مهدی ترابی
علی علیپور
سعید واسعی
پرسپولیس
پرسپولیس
پیکان
۳
۳
۳
۲
۲
۲
۵
۵ وریا غفوری
احسان حاج صفی
محمد محبی
استقلال
تراکتور
سپاهان
۲
۲
۲
۳
۳
۳
۵
۶ ارسلان مطهری
محمد نوری
احمد زنده روح

ذوب آهن
پارس جم
ماشین‌سازی

۴
۴
۴
-
-
-
۴
۷ علی کریمی استقلال ۳ ۱ ۴
۸ فرشید اسماعیلی استقلال ۲ ۲ ۴
۹ امید نورافکن سپاهان - ۴ ۴
کلمات کلیدی خبر : مهدی قائدی استقلال
-->