پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27515917 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23432107
کد خبر : 294639 تاریخ ثبت : 1398/8/28 21:37 نظرات تایید شده : 5
فرماندار جم اعلام کرد:

راههای جم باز شد/ بازداشت تعدادی از اغتشاشگران

خلیج فارس: دو روز مسیر اصلی تردد تانکرهای آب به شهرک های مسکونی جم به دلیل اعتراضات و اغتشاشات بسته بود.

فرماندار جم: مشکل کمبود فضای آموزشی در «جم» تا سال 99 رفع می‌شودخلیج فارس: فرماندار جم عنوان کرد: پس از دو روز مسیرهای ارتباطی جم بازگشایی و مشکل امنیتی به طور کامل رفع شده است، همچنین تعدادی از اغتشاشگران بازداشت شده اند که پس از بازجویی برابر قانون به اتهامات آنها رسیدگی خواهد شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ محمد حسینی در گفت وگو با ایسنا در خصوص بسته شدن راه‌های این شهرستان به دلیل اعتراض برحی افراد و قطع آب در جم که بصورت تانکر تامین می شود، گفت: به مدت دو روز مسیر اصلی ارتباط و مسیر تردد تانکرهای آب به شهرک های مسکونی جم به دلیل اعتراضات و اغتشاشات بسته بود.

وی ادامه داد: در این مدت امکان رفت و آمد از مسیر جم سیراف میسر نبود که الحمدلله بامداد امروز مشکل رفع شده و مسیر با دخالت نیروهای امنیتی و انتظامی و با کمترین مشکل مجددا بازگشایی شد.

این مسئول اظهار کرد: در حال حاضر تمام مسیرها باز است و مشکل امنیتی نیز به طور کامل رفع شده است. تعدادی از اغتشاشگران بازداشت شده اند که مورد بازجویی قرار گرفته و برابر قانون به اتهامات آنها رسیدگی خواهد شد.

فرماندار جم بیان کرد: الحمدلله مورد خاصی نداریم و هم اکنون فضا به گونه مناسب و تقریبا مسالمت آمیزی مدیریت شده و شهرستان در آرامش و امنیت کامل است.

حسینی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در استان بوشهر نسبت به استان های دیگر کمترین درگیری و خسارت ها را شاهد بوده ایم، با اینکه در طی دو روز گذشته به دلیل بسته بودن مسیر شرایط خوبی نداشتیم توانستیم اوضاع شهرستان را مدیریت نماییم.

وی تاکید کرد: پس از باز شدن مسیر اصلی، صبح امروز تجمع تعداد کمی از افراد به شکل پراکنده را در جم شاهد بودیم اما اتفاق دیگری رخ نداده است.

فرماندار شهرستان جم بیان کرد: این اعتراضات به ضرر مردم است و بستن مسیر در جم نیز موجب شد که مردم شهرک در مضیقه باشند و مشکل آب پیدا کنند. خوشبختانه هم اکنون تانکرهای آب تامین کننده آب شهرک تردد داشته و وضعیت متعادل است.

-->