پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21748624 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20112800
کد خبر : 292744 تاریخ ثبت : 1398/8/18 12:08 نظرات تایید شده : 1

افتتاح ۱۵میلیارد تومان طرح ورزشی در سفر وزیر به استان

15 میلیارد تومان طرح ورزشی در سفر وزیر ورزش به استان بوشهر افتتاح می‌شودخلیج فارس: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از سفر وزیر ورزش و جوانان به استان خبر داد و گفت: در این سفر ۷ طرح ورزشی به اعتباری افزون بر ۱۵ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ احمد بهروزیان‌فرد صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر از برگزاری انتخابات مجمع هیئت فوتبال استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: با توجه به  اعلام صلاحیت کاندیداهای رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر تا پایان آبان ماه مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان  بوشهر برای انتخاب رئیس آینده این هیئت برگزار می‌شود.

وی، با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان هیچ دخالتی در تایید و یا رد صلاحیت کاندیداهای رئیس هیئت فوتبال ندارد گفت: این مهم پس از بررسی در کمیته 3 نفره و بررسی آن در تهران، صلاحیت کاندیداها استعلام شدکه در مجموع 4 نفر شامل سید علیرضا کازرونی، امیرحسین محتشم، سیدیونس موسوی و فخرالسادات هاشمی برای انتخابات رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر تعیین صلاحیت شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از افتتاح پروژه‌های ورزشی در استان خبر داد و بیان کرد: در آینده نزدیک در سفر وزیر ورزش و جوانان 7 پروژه ورزشی شامل سه سالن ورزشی، سه زمین چمن و یک سالن زورخانه با اعتبار 15 میلیارد تومان افتتاح می‌شود.

بهروزیان‌فرد با بیان اینکه سرانه فضای ورزشی در استان بوشهر افزایش یافته است خاطر نشان کرد: تا قبل از سال 1392 سرانه فضای ورزشی زیر 64 صدم درصد بود که اکنون با تکمیل طرح‌های  نیمه تمام و اجرای طرح‌های جدید سرانه فضای ورزشی به 1.15 متر مربع افزایش یافته است.

وی، از تکمیل طرح‌های نیمه تمام ورزشی خبر داد و بیان کرد: قبل از سال 1392 بیش از 100 طرح ورزشی نیمه تمام در استان بوشهر وجود داشت که برای تکمیل آنها 100 میلیارد تومان نیاز بود که با اولویت این طرح‌ها تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون 80 درصد طرح‌های نیمه تمام تکمیل و افتتاح شده است گفت: مابقی طرح‌های نیمه تمام تا پایان امسال تکمیل و افتتاح می‌شود.

بهروزیان‌فرد با  اشاره به حمایت از ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی تصریح کرد: در استان بوشهر 45 هیئت ورزشی مرکزی و 380 هیئت شهرستانی وجود دارد که برای حمایت از آنها از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

وی، با قدردانی از توجه استاندار برای توسعه فضاهای ورزشی افزود: حفظ کاربری‌های ورزشی مورد توجه قرار دارد و در این راستا اقدامات مهمی در توسعه فضاهای ورزشی انجام شده و در دست اجرا است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه بسترهای مناسبی برای برگزاری تورنمنت‌های بین‌المللی ورزشی در استان بوشهر فراهم است گفت: در رشته‌های مختلف از جمله ورزش‌های ساحلی و آبی، استان بوشهر دارای ظرفیت‌های مهمی برای برگزاری تورنمنت‌های بین‌المللی، مسابقات ملی و اردوهای مختلف ورزشی است.

بهروزیان‌فرد با اشاره به کمک به هیئت‌های ورزشی خاطر نشان کرد: در یکسال گذشته افزون بر 4 میلیارد تومان به هیئت‌های ورزشی استان بوشهر پرداخت شده و امسال هم متناسب با اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان این کمک‌ها ادامه دارد.

کلمات کلیدی خبر : احمد بهروزیان‌فرد ورزش
-->