پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21588743 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19953208
کد خبر : 292693 تاریخ ثبت : 1398/8/18 09:13 نظرات تایید شده : 0

۱۲۰۰۰ BMW به علت ایربگ انفجاری فراخوانده شد

 			 				 					۱۲۰۰۰ BMW به علت ایربگ انفجاری فراخوانده شد 				 			 		خلیج فارس: BMW طی اعلامیه‌ای به مالکان ۱۲۶۶۳ خودرو سری ۳ خود در استرالیا در مورد احتمال انفجار ایربگ و آسیب شدید و حتی مرگ هشدار داد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ بی‌ام‌ و، طی اعلامیه‌ای به مالکان ۱۲۶۶۳ خودرو سری ۳ خود در استرالیا هشدار داد فورا دست از رانندگی بردارند، زیرا احتمال انفجار ایربگ و آسیب شدید و حتی مرگ، آنها را تهدید می‌کند.

لحن این اعلامیه که توسط کمیسیون رقابت و مصرف‌کننده استرالیا منتشر شد، لحنی غیرمعمول برای یک اعلامیه فراخوانی بود. نه تنها بی‌ام‌و قول داده است که خودروهای معیوب را تعمیر خواهد کرد، بلکه صراحتا از مالکان آن خواسته است تحت هیچ شرایطی پشت فرمان آن ننشینند، حتی برای رساندن آن به تعمیرگاه‌های محلی نیز این کار را نکنند.

در این بیانیه آمده است: این خودروها یا باید با یدک‌کش به محل بازبینی حمل شوند و یا مکانیک‌های سیار شرکت برای تعمیر آن به محل زندگی مالکان خواهند رفت.

علت پشت پرده این فراخوانی و وحشت ایجاد شده از آن به ایربگ‌های بدنام شرکت تاکاتای ژاپن و ۲ حادثه تصادف مرگ‌بار اخیر در استرالیا، که گمان می‌شود آتش‌سوزی این ایربگ‌ها عامل مرگ سرنشینان آنها بوده است، باز می‌گردد.

کلمات کلیدی خبر : ایربگ انفجاری BMW
-->