پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21589558 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19954022
کد خبر : 292684 تاریخ ثبت : 1398/8/18 08:54 نظرات تایید شده : 0

۶ قهرمان ۲۰۱۹ جهان در جام جهانی تهران

خلیج فارس: اتحادیه جهانی کشتی خبر داد ۶ قهرمان ۲۰۱۹ جهان در جام جهانی تهران حضور می یابند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سایت اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی از حضور ۶ قهرمان ۲۰۱۹ جهان در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی تهران خبر داد.

در گزارش سایت اتحادیه جهانی کشتی آمده است: رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی روزهای ۷ و ۸ آذرماه در ورزشگاه آزادی تهران، پایتخت ایران برگزار می شود.

این در حالی است که ۶ قهرمان رقابت های جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان قزاقستان در این مسابقات حضور خواهند یافت. شینیبو اوتا در وزن ۶۳ کیلوگرم و دارنده مدال نقره المپیک ریو ۲۰۱۶ در وزن ۵۹ کیلوگرم قصد دارد به وزن المپیکی ۶۷ کیلوگرم بیاید. در این وزن اسماعیل بوررو کوبایی در نورسلطان قزاقستان طلا گرفت و در المپیک ۲۰۱۶ نیز با شکست اوتا به مدال طلا دست یافته است. رقابت این دو کشتی گیر در وزن ۶۷ کیلوگرم از حساسیت بالایی برخوردار خواهد بود.

نوگزاری تسورتسومیا از گرجستان، کنیچیرو فومیتا از ژاپن، ابوزید مانستیگوف از روسیه و لاشا گوبادزه از گرجستان دارندگان مدال طلای اوزان ۵۵، ۶۰، ۷۲ و ۸۲ کیلوگرم رقابت های جهانی ۲۰۱۹ از دیگر کشتی گیرانی هستند که در جام جهانی تهران حضور خواهند داشت.

منبع: فدراسیون کشتی

کلمات کلیدی خبر : جام جهانی
-->