پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22111950 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20475604
کد خبر : 292610 تاریخ ثبت : 1398/8/17 17:24 نظرات تایید شده : 0

هواشناسی بوشهر: ناپایداری‌های جوی تا دوشنبه ادامه دارد

خلیج فارس: وقوع ناپایداری‌های جوی در برخی از نقاط به صورت بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد، تا دوشنبه ادامه دارد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ اداره کل هواشناسی استان بوشهر اعلام کرد: بررسی نقشه‌ها نشان می‌دهد از امروز تا اوایل وقت روز دوشنبه هفته پیش رو، با عبور متناوب امواج ناپایدار جو از استان در برخی از ساعات ضمن افزایش پوشش ابر، وقوع ناپایداری‌های جوی در برخی از نقاط به صورت بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد، دور از انتظار نیست.

این اداره کل پیش‌بینی کرده، عمده فعالیت این امواج ناپایدار روز‌های شنبه و یکشنبه در مرکز خلیج فارس و نیمه جنوبی استان باشد.
پیش بینی ۲۴ ساعته وضعیت جوی و دریایی استان بوشهر

آسمان استان تا پیش از ظهر فردا، کمی تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، گاهی افزایش ابر و به صورت پراکنده با احتمال بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش تندباد خواهد بود.

جهت وزش باد در این مدت، متغیر، بیشتر شمال غربی تا جنوب غربی گاهی شمال شرقی با سرعت ۸ تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و در برخی ساعات تا ۳۸ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.

ارتفاع موج دریا نیز ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر، گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ۰۴:۵۸ دقیقه، جزر دریا ساعت ۱۱:۴۸ و مد دوم دریا ساعت ۱۸:۰۴ خواهد بود.

کلمات کلیدی خبر : هواشناسی
-->