پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27497391 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23413616
کد خبر : 292525 تاریخ ثبت : 1398/8/16 17:35 نظرات تایید شده : 0

مجید جلالی: فردی که سمتی در باشگاه شاهین نداشت با من تماس گرفت

خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: این دو سه هفته پیشرفت خیلی زیادی داشتیم هر چند که مشکلاتی هم بود که امیدوارم به مرور حل شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ مجید جلالی در مصاحبه قبل از بازی با تیم شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: با وجود اینکه به تازگی به تیم گل گهر سیرجان ملحق شدم اما توانستیم در این دو الی سه هفته پیشرفت های خیلی زیادی داشتیم هر چند که مشکلاتی هست که به مرور حل می‌شود ولی به مراتب اکنون شرایط بهتری رو سپری می‌کنیم. و نسبت به بازی فردا خیلی امیدواریم هر چند که مطلع هستیم بازی سختی پیش رو داریم. اما امیدواریم بتوانیم در بازی فردا سربلند باشیم.

وی در پاسخ به هدف‌گذاری خود در گل گهر سیرجان گفت: ما برای این فصل هدف‌گذاریمان ماندن در لیگ برتر است و باقی ماندن تیم در لیگ است و انشاءالله به این هدف دست پیدا می‌کنیم و بعد برای آینده برنامه‌ریزی می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه قبل پذیرفتن هدایت تیم گل گهر آیا با وی برای هدایت شاهین مذاکره‌ای شده است یا خیر گفت: فردی که در باشگاه شاهین هیچگونه سمتی نداشت با من صحبت کرد که من هم به ایشان گفتم اگر باشگاه شاهین به من نیاز دارد باید فرد اول باشگاه با من تماس بگیرد و من پیوستن به شاهین رو تکذیب کردم.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1398/08/10/1398081018340775918788894.jpg

جلالی در مورد بازیکنان خارجی تیم گفت : از روز اولی که آمدم دو بازیکن خارجی قرارداد داشتند ولی یک خارجی نداشت و من او را رد کردم ولی آن دو بازیکن خارجی هم اکنون در بوشهر به همراه ما حضور دارند.

وی در پاسخ به پذیرش ریسک بزرگی که انجام داده است و هدایت یک تیم قعر جدولی را پذیرفته است بیان کرد: کار مربیگری همیشه پر از چالش است و وقتی در این جایگاه قرار می‌گیرید باید در یک زمان تصمیم مهم بگیرید و من تو این فصل در مورد تیمها تحلیل خوبی داشتم و هنگامی که با باشگاه گل گهر صحبت کردم خیلی مطالعه کردم من معتقدم باشگاه گل گهر آینده بسیار خوبی خواهد داشت اگر بتوانیم به امید خدا از این چالش عبور کنیم قطعا تیم و شهر سیرجان می تواند قطب فوتبال باشد. زیرا می‌دانم که این شهر ظرفیت‌های بسیار زیادی دارد بنابراین انتخاب من یک انتخاب صحیح بود و مشکل کار من این هست که باید خیلی توان بگذاریم که تیم از این شرایط که در آن قرار دارد رها شود و ما با کادر بسیار قوی که در اختیار  داریم و با همکاری که بین باشگاه و مسئولین شهر بر قرار هست بتوانیم به شرایط مطلوب و با ثباتی دست پیدا کنیم و شما در آینده تیم گل گهر سیرجان را به عنوان یکی از تیم های مطرح کشور خواهید دید.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در جواب خبرنگاری که از او پرسید چرا در این چند سال اخیر قهرمانی بدست نیاورده است گفت: برای قهرمانی پارامترهای زیادی لازم است. اگر در طول این سال‌ها من سپاهان را گرفته بودم می‌توانستید به من بگویید چرا قهرمان نشدم. یا همین‌طور استقلال و پرسپولیس. من زمانی به فولاد رفتم که این تیم هجدهم جدول بود و از 11 بازی چهار امتیاز داشت و آن تیم به شرایطی رسید که بعدا قهرمان لیگ شد. یا اگر به پیکان رفتم، در شرایطی بود که مدام به لیگ برتر می‌آمد و دوباره سقوط می‌کرد. بعد از دو سال و نیم کار پیکان به یک شرایط با ثبات رسید. یا کاری که در سایپا کردم. در طول این سال‌ها من یک سال در تراکتور بودم که در آن سال هم در هفته هجدهم ما صدر جدول بودیم. اما آن‌جا مشکلاتی پیش آمد که من استعفا دادم و بیرون آمدم.

جلالی درباره غایبان و مصدومان بازی فردا هم بیان کرد: ما بازیکن محروم نداریم ولی چندین مصدوم داریم ولی در کنارش ما جوان‌های خوبی داریم که می‌توانند مسئولیت بازی فردا را به دوش بکشند. خیلی به سه امتیاز بازی امیدوار هستم ما یک هفته پیش در تهران اردو داشتیم و در این هفته پیشرفت‌های خوبی کردیم.

سرمربی گل‌گهر در پاسخ به این پرسش که آیا در سیرجان به جز ساختارهای فیزیکی، ساختارهای نرم‌افزاری مدیریتی هم وجود دارد یا خیر؟ گفت: واقعیت این است که نیست. اما ما داریم تلاش می‌کنیم که به وجود بیاید. ما در سیرجان زمین تمرین نداریم ولی به سرعت تمام ارکان باشگاه در تلاش هستند تا اصلی‌ترین موضوعات خیلی سریع آماده شوند چون زیرساخت‌های قوی‌ در سیرجان وجود دارد. اگر شرایط آماده شود این تیم آینده خیلی بزرگی خواهد داشت و همه تیم‌هایی که از لیگ یک به لیگ برتر می‌آیند یکسری چالش‌های حرفه‌ای و دیدگاهی دارند و خیلی از تیم‌های هم در این چالش‌ها گیر می‌کنند و سال اول حذف می‌شوند. ما روی همین موضوعات متمرکز شدیم که خیلی سریع کل شهر، باشگاه و بازیکنان باید خیلی سریع یک دیدگاه حرفه‌ای بگیرند. در این سه هفته خیلی خوب پیشرفت کردیم ولی کافی نیست. ما حتما تا نیم فصل به شرایط بهتری در این زمینه خواهیم رسید.

-->