پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21590860 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19955322
کد خبر : 292522 تاریخ ثبت : 1398/8/16 17:31 نظرات تایید شده : 1

گراوند: ۱۰ میلیارد تومان برای استقرار نظام زیست محیطی عسلویه ابلاغ شد

خلیج فارس: استاندار بوشهر گفت: استقرار نظام پایش زیست محیطی در منطقه عسلویه از برنامه‌های مهم برای مقابله با آلودگی زیست محیطی است که برای استقرار این نظام تا کنون ۱۰ میلیارد تومان ابلاغ شده است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در نشست با علما و روحانیون شهرستان عسلویه با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور بیان کرد: اتحاد در شهرستان عسلویه سبب فراهم شدن زمینه توسعه و تحقق مطالبات مردم شده است.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/8/16/10841231_506.jpg

او همچنین با اشاره به سفر رئیس جمهور در اسفند پارسال به استان بوشهر گفت: تاکنون ۵۱۳ میلیارد تومان از اعتبارات مصوب این سفر برای اجرا و تکمیل طرح‌های عمرانی استان بوشهر ابلاغ شده است.

استاندار بوشهر با قدردانی از توجه رئیس دفتر رئیس جمهور به  حل مشکلات مردم استان بوشهر و منطقه عسلویه، امیدآفرینی را زمینه تحقق مطالبات مردم و پیشرفت و توسعه دانست.

گراوند با قدردانی از عنایت نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و سایر روحانیان گفت: وحدت و انسجام در استان بوشهر با تلاش و تعامل این عزیزان برقرار است.

او با اشاره به عملیاتی شدن اسکله کنگان در آینده نزدیک، گفت: برای اجرایی شدن این طرح اعتبارات مورد نیاز در ردیف بودجه‌ای ایجاد شده که اکنون  تدوین نقشه و مناقصه در حال اجراست.

استاندار بوشهر، با بیان اینکه اجرای فاز‌های پارس جنوبی بیش از ۲۰ سال گذشته آغاز شده است، بیان کرد: استقرار نظام پایش زیست محیطی در منطقه عسلویه از برنامه‌های مهم برای مقابله با آلودگی زیست محیطی است که تا کنون ۱۰ میلیارد تومان در این زمینه ابلاغ شده و این موضوع از افتخارات دولت تدبیر و امید است.

گراوند، با اشاره به توجه ویژه‌ به سلامت مردمی که در پیرامون تاسیسات پارس جنوبی زندگی می‌کنند، ادامه داد: هر چند در دولت‌های گذشته برای حل مشکلات زیست محیطی مردم اقداماتی صورت گرفته، اما این دولت مشکلات و دغدغه مردم را درک کرد تا جایی که مصوب کرد کارگروه ملی رفع آلایندگی تشکیل شود.

او با بیان اینکه طرح‎‌های استان بوشهر با وجود محدودیت‌های اعتباری بدون وقفه در حال اجراست، گفت: نخستین حرکت و برنامه استان بوشهر برطرف شدن جیره بندی آب آشامیدنی است که با کمترین امکانات و مدیریت درست و صحیح طرح‌ها در حال اجراست.

استاندار بوشهر به حذف جیره‌بندی آب در مرکز این استان اشاره کرد و گفت: بوشهر تنها مرکز استانی بود که آب آشامیدنی آن جیره‌بندی بوداما  اکنون پس از ۴۰ سال با اجرای طرح‌های موفق در شرایط تحریم، جیره بندی آب آشامیدنی در مرکز استان بوشهر حذف شده است.

-->