پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24112130 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1174415
کد خبر : 292515 تاریخ ثبت : 1398/8/16 13:33 نظرات تایید شده : 0

دانشگاههای خلیج فارس و کوردوبای اسپانیا تفاهم همکاری امضا کردند

خلیج فارس: دانشگاه خلیج فارس بوشهر و دانشگاه کوردوبای اسپانیا در زمینه تبادل دانشجو و استاد با یکدیگر همکاری می‌کنند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ آرش خسروی گفت: شرایط تبادل استاد و دانشجو میان دانشگاه خلیج فارس با دانشگاه کوردوبای اسپانیا (ویژه دانشکده ادبیات و علوم انسانی) فراهم شده است.

آرش خسروی افزود: به منظور اجرا کردن بند‌های تفاهم‌نامه و اقدام مشترک در برنامه اراسموس‌پلاس اتحادیه اروپا، موافقتنامه‌ای بین دو دانشگاه در بازه زمانی سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ میلادی به منظور ایجاد فرصت‌های مطالعاتی و تبادل استادان و دانشجویان منعقد شده که اتحادیه اروپا تامین مالی آن را بر عهده خواهد داشت.

او ادامه داد: باهماهنگی‌های صورت گرفته زمینه تبادل استاد و دانشجو از دانشگاه خلیج فارس به دانشگاه کوردوبا و برعکس در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی فراهم شده است که براساس سیاست‌های بین‌المللی‌سازی دانشگاه، به صورت اختصاصی برای دانشکده ادبیات و علوم انسانی در نظر گرفته شده است.

مدیر روابط بین الملل و امور دانشجویان خارجی دانشگاه خلیج فارس بیان کرد: شرایط و نحوه پذیرش این برنامه به دانشکده ادبیات و علوم انسانی جهت اطلاع رسانی به دانشجویان و اعضای هیات علمی ارسال گردیده است.
منبع:باشگاه خبرنگاران

-->