پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22112695 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20476346
کد خبر : 292514 تاریخ ثبت : 1398/8/16 13:32 نظرات تایید شده : 0

پیش‌بینی بارش پراکنده باران تا دوشنبه

خلیج فارس: هواشناسی استان بوشهر پیش بینی کرده بارش پراکنده باران تا دوشنبه در این استان ادامه داشته باشد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ اداره کل هواشناسی استان بوشهر اعلام کرد: بررسی نقشه‌ها نشان دهنده کاهش سرعت وزش باد شمال غربی بر روی دریاست.

همچنین بنا به پیش بینی هواشناسی، از امروز تا اوایل وقت دوشنبه هفته پیش رو با عبور متناوب امواج ناپایدار جو از استان در برخی از ساعات ضمن افزایش پوشش ابر، احتمال وقوع ناپایداری‌های جوی در برخی از نقاط به ویژه بر روی دریا به صورت بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد، وجود دارد.
پیش بینی ۲۴ ساعته وضعیت جوی و دریایی استان بوشهر

آسمان استان تا پیش از ظهر فردا، صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و وزش ملایم باد و گاهی افزایش ابر پیش بینی شده است که  احتمال بارش پراکنده همراه با رعدوبرق، بیشتر در نیمه شمالی استان وجود دارد.

جهت وزش باد نیز متغیر بیشتر شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و در برخی ساعات تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و فردا در سواحل شمالی گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.

فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ۰۳:۵۰ دقیقه بامداد، جزر اول ساعت ۱۱:۱۷، مد دوم دریا ساعت ۱۷:۴۵ و جزر دوم دریا ساعت ۲۳:۵۳ خواهد بود.

کلمات کلیدی خبر : باران هواشناسی
-->