پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24111782 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1174068
کد خبر : 292508 تاریخ ثبت : 1398/8/16 12:43 نظرات تایید شده : 0

دعوت از هنرمندان عکاس جهت شرکت در جشنواره ملی "شکوه جمعه"

خلیج فارس: رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر از انتشار فراخوان نخستین جشنواره عکس "شکوه جمعه" خبر داد و هنرمندان عکاس استان بوشهر را به شرکت در این فراخوان دعوت کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان بوشهر؛ امید پارسایی فر ضمن اشاره به اهمیت این فراخوان عکاسی بیان کرد: از هنرمندان عکاس استان دعوت می شود که در این فراخوان ملی شرکت و حضور فعال داشته باشند.

وی با اشاره به جایگاه والای نماز جمعه اظهار داشت: سابقه دیرینه و حضور ارزشمند مردم و ائمه جماعات استان در نماز جمعه شهرستان ها، سوژه ای مناسب جهت هنرنمایی عکاسان استان است که پیش از این هم در این باره اقدامات شایانی داشته اند.

پارسایی فر افزود: عکاسان با ثبت عکس های هنری علاوه بر ثبت لحظه های عبادی و معنوی،  به ارتقاء سطح کیفی و کمی این جشنواره حرفه ای و خلاق استان کمک خواهند کرد.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه حوزه هنری استان بوشهر پیش از این نیز تجربه برگزاری جشنواره عکس نماز جمعه را با توجه به توصیه ها و رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان، حضرت آیت الله صفایی بوشهری داشته است افزود: ادامه برگزاری جشنواره عکس نماز نیز از برنامه های آتی حوزه هنری خواهد بود.

گفتنی است این جشنواره به همت شورای سیاست گذاری ائمه جمعه و با مشارکت حوزه هنری انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سال اقامه نماز جمعه در سراسر کشور  برگزار می شود.

لازم به ذکر است آخرین مهلت ارسال آثارجهت شرکت در این جشنواره تا 22 آبان ماه 98، از طریق تارنمای shokuhejome.ir امکان پذیر می باشد.

کلمات کلیدی خبر : حوزه هنری امید پارسایی فر
-->