پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1825857 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6972505
کد خبر : 292389 تاریخ ثبت : 1398/8/15 15:48 نظرات تایید شده : 0

استاندار: پروژه‌های آبی استان تسریع شود

خلیج فارس: استاندار بوشهر از تخصیص اعتبار ویژه و زودهنگام به سد اخند در شهرستان عسلویه خبر داد و گفت: تلاش داریم تا تکمیل طرح‌های آبی در استان بوشهر تسریع شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در بازدید از روند اجرایی سد اخند عسلویه اظهار داشت: یکی از مهمترین اولویت‌های استان بوشهر تکمیل طرح‌های حوزه آب است که با جدیت دنبال می‌شود.

پروژه‌های آبی استان بوشهر تسریع شود/ تخصیص اعتبار ویژه به سد اخند

وی اضافه کرد: تلاش می‌شود تا طرح‌های عمرانی استان بوشهر به ویژه طرح‌های حوزه آب با بیشترین سرعت و بالاترین کیفیت اجرایی شوند و شاهد تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از این طرح‌ها باشیم.

استاندار بوشهر ساخت سد اخند را بسیار مهم دانست و اضافه کرد: با توجه به وضعیت منابع آب زیرزمینی، ساخت این سد به رونق کشاورزی منطقه کمک شایانی خواهد کرد.

وی با ابراز رضایت از پیشرفت جهشی و چشمگیر این پروژه، از عوامل اجرایی آن و تمامی پروژه‌های آب منطقه‌ای، به‌ویژه مدیر عامل شرکت سهامی بوشهر به‌عنوان شناسنامه فنی این پروژه‌ها و سکاندار منابع آب استان تقدیر و تشکر کرد.

گراوند تقدیر خود را با تخصیص اعتبار خاص و زود هنگام ویژه این پروژه، اعلام کرد.

علی محمدی مدیر عامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر نیز با ارائه گزارش کار مبسوط و مفصلی از پروژه مذکور، بر ضرورت تامین اعتبار تمامی پروژه های دستگاه متبوعش و نیز حمایت از نیروها و عوامل اجرایی و بومی آنها، تاکید کرد.

سد اخند از نوع بتنی وزنی با ارتفاع ۳۲ متر و طول تاج ۱۱۲ متر است که با حجم مخزن دو میلیون متر مکعب در حال ساخت است.

کلمات کلیدی خبر : عسلویه عبدالکریم گراوند
-->