پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1825808 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6972457
کد خبر : 292334 تاریخ ثبت : 1398/8/14 20:40 نظرات تایید شده : 0

۳۱ میلیاردتومان از معوقات بانکهای استان بوشهر وصول شد

خلیج فارس: مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهرگفت: در هفت ماه گذشته ۳۱۶ میلیارد ریال از مطالبات معوق بانک‌های دولتی و خصوصی این استان وصول شد که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۴۸ درصد رشد نشان می‌دهد

به گزارش «خلیج فارس»؛ اصغر پیرهادی در دیدار با مدیر شعب بانک تجارت استان بوشهر افزود: اداره کل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر  در هر روز کاری به طور میانگین  ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از مطالبات معوق بانک‌ها را وصول کرد.

وی یادآورشد:در راستای حمایت از رونق تولید به دنبال هیچ واحد تولیدی و صنعتی فعالی نیستیم و در وصول مطالبات بانک‌ها این موارد را مد نظر قرار می‌دهیم.

پیرهادی اظهارداشت:تعداد معدودی از وام گیرندگان با گرفتن تسهیلات بانکی در راستای رونق تولید و حمایت از کارآفرینی حرکت نکرده اند و تسهیلات گرفته شده را در امور دیگری هزینه کرده اند و در زمان حاضر نیز رغبتی به بازپرداخت تسهیلات نشان نمی‌دهند.

وی اضافه کرد: با وجود اینکه در نیمه نخست امسال به دلیل بحران برق ساعت کار اداری کاهش یافته بود ولی با برنامه‌ریزی بیش از هزار و ۳۵۲ پرونده اجرایی تشکیل و ۹۳۰ پرونده مختومه شد.

وی یادآورشد: اصلاح قوانین و آئین‌نامه‌های اجرای اسناد رسمی، راهکار مناسبی برای حل برخی مشکلات موجود در اجرای اسناد رهنی بانک‌ها و وصول معوقات بانکی است.

کلمات کلیدی خبر : اصغر پیرهادی
-->