پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24110819 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1173110
کد خبر : 292329 تاریخ ثبت : 1398/8/14 21:30 نظرات تایید شده : 0

۳ سد در استان آبگیری می‌شود

خلیج فارس: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به تسریع در روند اجرای طرح‌های عمرانی در استان گفت: امسال سد اخند، خاییز و ارغون آبگیری و بیمارستان هسته‌ای و ساختمان دانشکده دندان‌پزشکی افتتاح می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ مهرداد ستوده در جلسه شبکه عالیه نظارت بر پروژه‌های فعال روستایی استان بوشهر با اشاره به تدوین سند و نقشه راه پروژه‌های عمرانی استان بوشهر اظهار داشت: سال گذشته این سند تدوین و عملیاتی شد که در پی آن آثار و نتایج مهمی داشته است.

وی، از تکمیل و افتتاح پروژه‌های عمرانی در استان خبر داد و بیان کرد: سال قبل 2 هزار و 200 میلیارد تومان پروژه عمرانی در استان بوشهر  شامل سد تنگ‌ارم، بزرگراه گناوه به دیلم، سد قیزقلعه،  مراکز آموزشی و درمانی، طرح‌های راهسازی و پروژه‌های عمران شهری و روستایی افتتاح شد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه افتتاح پروژه‌های عمرانی نسبت به سال ماقبل افزایش بیش از 2 برابری دارد خاطر نشان کرد: امسال در هفته دولت افزون بر 800 میلیارد تومان پروژه  عمرانی در بخش‌های مختلف در استان بوشهر افتتاح شد که بیش از این میزان در دهه فجر امسال پروژه عمرانی افتتاح می‌شود.

ستوده از افتتاح بیمارستان هسته‌ای بوشهر خبر داد و افزود: امسال ساختمان دندان پزشکی که سال‌ها معطل مانده بود تکمیل و افتتاح می‌شود و این در حالی است که پروژه‌های عمرانی دیگری تا پایان امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی، با اشاره به آبگیری 3 سد در استان تصریح کرد: امسال سدهای اخند، خاییز و ارغون در نقاط مختلف استان بوشهر که نقش مهمی در حل مشکلات تامین آب شرب و کشاورزی دارد آبگیری می‌شود.

معاون عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر در تکمیل پروژه‌های عمرانی در بین استان‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد گفت: باید این روحیه‌ای که در بین مسئولان دستگاه‌های اجرایی در تسریع روند اجرای طرح‌ها و نظارت بر آنها است به دیگر نقاط کشور  به عنوان الگو انتقال داده شود.

ستوده با اشاره به پرداخت تسهیلات اعتبارات عمرانی به دهیاری‌ها افزود: از محل ارزش افزوده  اعتبارات مورد نیاز دهیاری‌ها برای عمران روستاها پرداخت شده که در هفته دولت تعداد پروژه‌های افتتاح شده دهیاری‌ها نسبت به سال قبل افزایش 2 برابری دارد.

وی، با اشاره به اجرای پروژه توریسم بوشهر 2022 پرداخت و خاطر نشان کرد: پروژه توریسم بوشهر 2022 از سال گذشته آغاز شد که تحول مهمی در عرصه گردشگری استان بوشهر ایجاد می‌کند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از افتتاح 10 مرکز اقامت‌گردی روستایی خبر داد و بیان کرد: علاوه بر این 250 اقامت‌گردی روستایی آماده خدمات رسانی در گردشگری روستایی است.

کلمات کلیدی خبر : مهرداد ستوده سد وعده ها
-->