پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1782029 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6928781
کد خبر : 292328 تاریخ ثبت : 1398/8/14 21:29 نظرات تایید شده : 1

فرماندار: پروژه‌های آب و فاضلاب شهری گناوه تسریع شود

خلیج فارس: فرماندار گناوه گفت: با توجه به روند رو به رشد شهر گناوه لازم است ضمن توسعه شبکه آب و فاضلاب، برای پوشش کامل شبکه های موجود نیز نوسازی انجام شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ غلامرضا مهرجو در آئین تودیع و معارفه مدیر آبفای شهری گناوه ابراز داشت: با توجه به مشکلات حوزه آب در زمینه های مختلف که با وجود کم آبی در کشور و مشکلات جانبی وجود دارد مدیریت این بخش سخت است لذا تلاش های ارزشمند همه مسئولان در این حوزه قابل تقدیر است.

تکمیل پروژه‌های حوزه آب و فاضلاب شهری گناوه تسریع شود

فرماندار گناوه گفت: با توجه به روند رو به رشد شهر گناوه لازم است ضمن توسعه شبکه آب و فاضلاب، برای پوشش کامل شبکه های موجود نیز نوسازی انجام شود.

وی عنوان کرد: بهبود و توسعه سیستم فاضلاب شهری گناوه از مطالبات به حق مردم بوده ،که آغاز عملیات آن به دهه ۷۰ بر می گردد ولی هنوز در دست اجرا است.

مهرجو ادامه داد: برای رسیدن به نقطه مطلوب در زمینه تکمیل پروژه فاضلاب و بازسازی شبکه و حل مشکلات حوزه آب و فاضلاب  نیاز به اعتبارات ملی، تلاش مستمر و مدیریت است.

فرماندار گناوه با تقدیر از تلاش های مدیر پیشین اداره آبفا شهرستان گناوه تصریح کرد: مجموعه فرمانداری آماده همکاری برای رفع مشکلات آب و فاضلاب در شهرستان و شهر گناوه است.

در این آیین از تلاش ها و زحمات غلامرضا مختاری تقدیر و علی محمدی به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان گناوه معارفه شد.

کلمات کلیدی خبر : غلامرضا مهرجو گناوه
-->