پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1825775 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6972424
کد خبر : 292327 تاریخ ثبت : 1398/8/14 21:28 نظرات تایید شده : 0

جذب ناظر افتخاری برای نظارت بر بازار بوشهر

جذب ناظر افتخاری برای نظارت بر بازار بوشهرخلیج فارس: معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: این سازمان برای نظارت بر بازار استان ناظر افتخاری جذب می‎کند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ رضا جمالی بیان کرد: در اجرای سیاست‌های سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان و لزوم بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های موجود برای ایجاد ثبات و نظارت بر بازار و ضرورت استفاده حداکثری از مشارکت‌های مردمی برای تحقق این مهم، سازمان صنعت، معدن و تجارت جذب ناظر افتخاری برای نظارت بر بازار را آغاز کرده است.

وی افزود: در همین راستا افرادی که آمادگی  لازم را  برای همکاری با این سازمان را دارند می‌توانند با مراجعه به سامانه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به نشانی http://cppo.mimt.gov.ir نسبت‌به ثبت‌نام در گروه ناظران افتخاری، اقدام یا به‌صورت حضوری به حوزه معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر مراجعه کنند.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، افزایش میزان رصد بازار درباره تخلف‌های ذکر شده در قانون نظام صنفی با همکاری نخبگان، سالم‌سازی فضای کسب و کار، هدفمند شدن اقدامات ناظران در برخورد با تخلفات صنفی، نا امن شدن فضای بازار برای متخلفان و سودجویان، ایجاد امنیت و آرامش برای واحد‌های صنفی درست‌کار و توسعه مشارکت مردمی در نظارت بر بازار را از جمله اهداف این طرح ذکر کرد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲۶۳ نفر بازرس افتخاری بر نظارت بر بازار استان بوشهر مشارکت دارندکه پیش‌بینی می‌شود این آمار تا پایان امسال افزایش بیشتری داشته باشد.

کلمات کلیدی خبر : رضا جمالی بازار
-->