پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 557943 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5707643
کد خبر : 292191 تاریخ ثبت : 1398/8/13 21:26 نظرات تایید شده : 1
رضا رضازاده*

مدیریت ورزش استان نیازمند حمایت و همگرایی

تا توانی به جهان خدمت محتاجان کن
به دمی یا درمی یا قدمی یا قلمی

شرایط حساس و خاص ورزش در جامعه امروز با توجه به وجود فشارهای اقتصادی و مشکلات اجتماعی ایجاب می‌کند تا فردی سکاندار مسئولیت ورزش استان باشد که علاوه بر داشتن تجربه کافی، از بدنه ورزش بوده و از توان مدیریتی کافی برخوردار باشد.

استان بوشهر همواره در حوزه‌های ورزشی حرفی برای گفتن داشته و در بسیاری از رشته‌های ورزشی با حمایت و تدبیر جناب آقای بهروزیان‌فر، مدیرکل ورزش و جوانان استان و زحمات بی‌دریغ هیات‌های ورزشی و مربیان و داوران، بازیکنان و ورزشكاران بسیاری را به رده هاي ملی تحویل داده است که بارها و بارها در مجامع بین‌المللی پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآورده و علاوه بر خوشحال کردن دل مردم شریف ایران، برای هم‌استانی‌های عزیزمان نیز مایه فخر و مباهات بوده‌اند.

طی روزهای اخیر خبری مبنی بر نگارش نامه‌ای توسط نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی منتشر شده که این عزیزان خواستار برکناری مديركل فعلی ورزش و جوانان استان از این سمت شده‌اند. در همین راستا لازم دانستم به‌عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزش استان، با توجه به سال‌های متمادی حضور اینجانب در هیات بسکتبال بوشهر و حضور در سطح اول ورزش این استان، نکاتی را به محضر مردم شریف استان، مسوولان مربوطه و همچنین روسای هیات‌های ورزشی و ورزشکاران برسانم.

جناب آقای بهروزیان‌فر در طول سال‌هایی که مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان بوده‌اند بیشترین و موثرترین ارتباطات را با هیات‌ها و فدراسیون‌های ورزشی داشته و از کوچکترین تلاشی در این زمینه مضایقه نکرده‌اند.

در این مدت، بسیاری از ورزشکاران استان در رشته‌های گوناگون ورزشی شرایط مساعدی را برای تمرین و پیشرفت کسب کرده‌اند که همین امر سبب حضور بسیاری از ورزشکاران در تیم‌های ملی شده است. دارا بودن بیشترین تعداد ملی‌پوش در تیم‌های ملی و کسب بیشترین مدال کشوری و جهانی توسط ورزشکاران بوشهری در رشته‌های گوناگون ورزشی در زمان مدیریت ایشان، خود گواهی بر این مدعاست.

همچنین در زمان مدیریت ایشان، هیات‌های ورزشی با ساماندهی بیشتر به فعالیت ادامه داده و با توجه به فراهم نمودن امکانات سخت افزاری و زیرساخت های تاسیسات ورزشی، افق روشن‌تری را پیش روی خود می‌بینند.

بر همین اساس اطمینان دارم که ایشان یکی از باکفایت‌ترین مدیران برای تصدی این جایگاه حساس است و در همین راستا از کلیه همکاران، ورزشکاران و روسای هیات‌های ورزشی تقاضا دارم در این زمینه سکوت نکرده و حمایت خود را از  مدیریت جناب آقای بهروزیان‌فر اعلام کنند تا شرایط مساعد فعلی که با تلاش‌های ایشان بر فضای ورزش استان سایه افکنده است، همچنان با قدرت و قوت، پایدار بماند.

*رئیس هیات بسکتبال استان بوشهرکلمات کلیدی خبر : رضا رضازاده بسکتبال