پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1781937 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6928690
کد خبر : 292017 تاریخ ثبت : 1398/8/12 22:35 نظرات تایید شده : 4
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر:

یک درصد درآمد‌های نفت و گازی استان به فرهنگیان اختصاص یابد

خلیج فارس: وی ادامه داد: از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و متولیان حوزه نفت و گاز درخواست داریم برای اختصاص سهم یک درصد درآمد‌های نفتی و گازی به آموزش و پرورش استان مساعدت کنند.

خلیج فارس: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: تحقق یک درصدی درآمد‌های نفتی و گازی مشکلات پرداختی به فرهنگیان استان را کاهش می‌دهد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ غلامرضا دانش فر در نشست معاونین پشتیبانی ادارات مناطق و شهرستان‌های استان در بندر دیر با بیان برخی تنگنا‌های مالی و افزایش هزینه‌ها در آموزش و پرورش استان، بیان کرد: رفع نیاز‌ها و مشکلات فرهنگیان یک ضرورت است.

او تصریح کرد: در صورت تحقق یک درصدی درآمد‌های نفتی و گازی از شرکت‌های عسلویه به آموزش و پرورش استان مشکلات پرداختی به فرهنگیان استان تا اندازه زیادی کاهش می‌یابد.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و متولیان حوزه نفت و گاز درخواست داریم برای اختصاص سهم یک درصد درآمد‌های نفتی و گازی به آموزش و پرورش استان مساعدت کنند.

دانش فر ادامه داد: تلاش‌ها در حوزه معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش استان حول این محور بوده است تا با وجود تمام تنگنا‌های مالی، پرداخت‌ها (حق الزحمه معلمان حق التدرسی، اضافه کار کارکنان اداری و...) بروز رسانی شود.

او با اشاره به پرداخت حق الزحمه کارکنان اداری تا پایان شهریورماه سال جاری، تصریح کرد: در همین راستا تمام مطالبات عقب افتاده معلمان حق التدریس تا پایان سال ۹۷ پرداخت شده است.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر عنوان کرد: در تلاش هستیم تا با یافتن منابع مالی جدیدی باقی مانده مطالبات معلمان حق التدریس در سال ۹۸ پرداخت کنیم.

دانش فر وظیفه اصلی این معاونت را نظارت دقیق بر هزینه‌کرد‌ها دانست و گفت: مهمترین وظیفه معاونت‌های مالی مناطق و شهرستان‌ها این است که منابعی که به سختی به دست می‌آیند با دقت ویژه‌ای بر هزینه کردشان نظارت داشته باشند.

او تاکید کرد: وظیفه ما انتخاب روش‌های درست و کارآمد است که باعث بهبود کیفیت و کاهش هزینه‌ها می‌شود.

-->