پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 652651 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5802101
کد خبر : 291952 تاریخ ثبت : 1398/8/12 12:56 نظرات تایید شده : 0

پلیس فتا در گناوه راه‌اندازی شد

خلیج فارس: رئیس پلیس فتا استان بوشهر از افتتاح پلیس فتا در یکی از شهرستان‌های استان (شهرستان گناوه) خبر داد و گفت: شهروندان از این پس برای پیگیری شکایات خود می‌توانند به این پلیس مراجعه کنند و نیازی به سفر به مرکز استان ندارند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرهنگ مهدی قاسمی از افتتاح پلیس فتا با حضور سرهنگ حسین احمدی فرمانده انتظامی شهرستان گناوه ، فرماندار و رئیس شورای تأمین ،رئیس کل دادگستری ،معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری و جمعی از مسئولین انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان گناوه خبر داد .

https://www.cyberpolice.ir/sites/default/files/styles/cyber/public/news/1398-08/news-img55270.jpg?itok=AWGNPSSU

سرهنگ احمدی فرمانده انتظامی شهرستان گناوه با اشاره به اینکه افزایش جرائم سایبری در سطح کشور دلایل مختلفی دارد مهم‌ترین علت‌ آن را عدم آگاهی متناسب و اشراف مطلوب کاربران با تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی و استفاده از این بستر بدون در نظر گرفتن موارد ایمنی لازم برشمرد.

این مقام انتظامی افزود: درهمین راستا ، پلیس فتا شهرستان گناوه با هدف پیشگیری و مبارزه با جرایم سایبری ، حفظ و صیانت از حریم خصوصی شهروندان در فضای مجازی با اولویت ارتقاء آگاهی عمومی کاربران فضای مجازی با تهدیدات و آسیب‌ها و افزایش سواد رسانه‌ای و همچنین پی‌جویی علمی پرونده‌های جرایم سایبری ، راه‌اندازی شد.

مهرجو فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان گناوه نیز در حین برگزاری مراسم اظهار داشت :با توجه به تغییر زمینه وقوع جرائم و آسیب‌های اجتماعی ضرورت دارد که پلیس به علم و فناوری روز مجهز باشد تا بتواند در عرصه پیشگیری و مبارزه موفق عمل کند .

وی افزود : ضرورت راه‌اندازی پلیس فتا ،گام مؤثری در  راستای خدمت‌رسانی به مردم و برقراری امنیت است که جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.

شایان ذکر است، پلیس فتا شهرستان گناوه در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان مستقر است و به‌ صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی در حوزه سایبر به شهروندان می باشد و کاربران می‌توانند مشکلات و شکایات خود را از طریق مراجع قضایی طرح شکایت کنند تا توسط پلیس فتا موضوع رسیدگی شود و یا با استفاده از سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت‌های سایبری، لینک ثبت گزارش‌های مردمی و یا Cyberpolice@ در کلیه شبکه‌های اجتماعی داخلی و یا با شماره تلفن ۲۱۸۳۵۱۶۰ با ما در ارتباط باشند.

 کلمات کلیدی خبر : پلیس فتا گناوه