پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1781970 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6928723
کد خبر : 291790 تاریخ ثبت : 1398/8/11 18:21 نظرات تایید شده : 2
فرمانده انتظامی دشتستان خبر داد:

برادر قاتل تسلیم پلیس شد

خلیج فارس: ساعت ۲ بامداد هشت آبان درگیری منجر به چاقو خوردگی در یکی از روستا‌های دشتستان، باعث مرگ مردی ۳۶ ساله با ضربان چاقو شد.

خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: فردی که پس از قتل برادر خود فرار کرده بود، خود را به پلیس تسلیم کرد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرهنگ فرهاد آراوند بیان کرد: ساعت ۲ بامداد هشت آبان سالجاری در پی اعلام یک درگیری منجر به چاقو خوردگی در یکی از روستا‌های دشتستان و مرگ مردی ۳۶ ساله، کارآگاهان پلیس آگاهی به سرعت اقدامات لازم را برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان جنایت آغاز کردند.

او افزود: در نتیجه تحقیقات و بررسی‌های تخصصی و میدانی از صحنه وقوع قتل، اقدام‌های اطلاعاتی و بازجویی از افراد مظنون، در نهایت برای کارآگاهان پلیس مشخص شد برادر مقتول عامل اصلی قتل بوده که پس از درگیری فرار کرده است.

فرمانده انتظامی دشتستان ادامه داد: متهم با پیشرفت تحقیقات پلیسی و مشخص شدن زوایای پنهان ماجرا، عرصه را برخود تنگ دید و به ناچار پس از سه روز فرار مجبور شد خود را به پلیس تسلیم کند.

سرهنگ آراوند عنوان کرد: متهم به ارتکاب قتل برادرش با ضربات چاقو به علت اختلافات خانوادگی اعتراف کرد و پس از تکمیل تحقیقات در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

-->