پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 652717 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 5802167
کد خبر : 291764 تاریخ ثبت : 1398/8/11 05:22 نظرات تایید شده : 3
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خبر داد:

ایجاد اولین مرکز ملی مهارت‌آموزی گاز کشور در بوشهر

خلیج فارس: ایجاد مرکز تربیت مربی فنی و حرفه ای جنوب کشور در استان بوشهر از دیگر مصوبات سفر رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور بود.

خلیج فارس: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با اشاره به سفر رئیس این سازمان به استان، گفت: اولین مرکز ملی مهارت‌آموزی تخصصی گاز کشور در شهرستان کنگان استان بوشهر ایجاد می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ عبدالمجید دراهکی با اشاره به تصویب این مرکز ملی در اولین جلسه مهارت‌آموزی استان بوشهر، افزود: مرکز ملی مهارت‌آموزی گاز کشور در شهرستان کنگان، اولین مرکز ملی مهارت‌آموزی تخصصی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور است که در استان بوشهر برپا می‌شود.

وی با اشاره به حضور علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر، از شهرستان کنگان به عنوان محل ایجاد این مرکز تخصصی نام برد.

وی افزود: به زودی مقدمات برپایی این مرکز ملی به عنوان اولین مرکز ملی و تخصصی مهارت‌آموزی کشور دنبال خواهد شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با اشاره به مصوبه دیگر اولین جلسه مهارت‌آموزی استان بوشهر، ایجاد مرکز تربیت مربی فنی و حرفه ای جنوب کشور در استان بوشهر از دیگر مصوبات سفر رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور بود.

دراهکی افزود: این دومین مرکز تربیت مربی در کشور بعد از کرج است.

علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در سفر خود به استان بوشهر، با حضور در اولین جلسه مهارت‌آموزی استان بوشهر، از شهرستان‌های جنوبی کشور بازدید و در نشست با مدیرعامل و مدیران شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی شرکت کرد.