پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22976452 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 42463
کد خبر : 291667 تاریخ ثبت : 1398/8/10 21:52 نظرات تایید شده : 0

مجید جلالی: امیدوارم در بوشهر به آرامش برسیم!

خلیج فارس: مجید جلالی می گوید تیمش بازیکنان خوبی دارد ولی باید به آنها زمان داده شود تا به آرامش برسند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل پیکان تیم سابقش در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر باشگا‌های کشور در نشست خبری حضور پیدا کرد و در رابطه با این بازی صحبت کرد.

از بازی امروز راضی هستم و به آینده خوش‌بین هستم. در بخش دفاعی هماهنگ و منسجم بودیم و فرصتی به حریف ندادیم. در روزی اینگونه بازی کردیم که ۶ بازیکن خود را نداشتیم. سجاد آشوری هم چند روز استراحت کرد و با آمپول وارد زمین شد. قنبری هم شرایط حضور در ترکیب را نداشت. باید در آینده به جایی برسیم که در خانه امتیازات بالایی بگیریم.

به بازیکنانم گفتم به آینده امیدوارم شدم

مجید جلالی:محدودیت‌های زیادی داریم و همه باید حوصله کنند تا این تیم به اهدافش برسد. از هواداران تشکر می‌کنم که حامی ما هستند، اما بدانید بازیکنانم هرچه از دست‌شان برآید برای موفقیت تیم انجام می‌دهند. چند بازیکن اصلی خود را نداشتیم. در رختکن هم به بازیکنانم گفتم که مساوی در خانه راضی کننده نیست، اما شما به نحوی بازی کردید که من را به آینده امیدوار کردید. این تیم به زمان نیاز دارد تا به اهدافش برسد.

باید از بازیکنانم مراقبت کنم

مجید جلالی مربی تیم فوتبال گل گهر در مورد مصدومان تیمش بیان کرد: نمی‌خواهم درمورد این موارد صحبت کنم. این مشکل بزرگی است که داریم و حدود ۷ بازیکن آسیب دیده در تیم هستند. هفته گذشته در تهران روی چمن مصنوعی یک بازی تدارکاتی انجام دادیم. یک‌شنبه در زمین نجف‌شهر تمرین کردیم و زمین شرایط مناسبی نداشت. تیم در شرایطی است که خیلی باید از آن مراقبت کنیم. در دو هفته اخیر برنامه‌ریزی دقیقی داشتیم و در حال رفع برخی از مشکلات هستیم و برای رفع ادامه مشکلات نیاز به زمان داریم.

ما بهترین خط هجومی لیگ فرصتی ندادیم

از مجید جلالی در مورد نمایش خوب تیمش در بخش دفاعی پرسیده شد؛ او در این مورد گفت: ما در این بازی اصلاً به حریف فرصت ندادیم. این در حالی است که پیکان ۱۵ گل زده دارد و بهترین تیم هجومی است، اما ما یک فرصت هم به آنها ندادیم. این نشان می‌دهد که ما در حال پیشرفت هستیم. برای انتقال این پیشرفت به خط حمله نیاز به زمان داریم. من از مساوی خانگی هیچ‌وقت راضی نمی‌شوم، اما بازی بازیکنانم امیدوارم کننده بود. از زبیدی توقعات زیادی داشتیم؛ ظرفیت بازیکنانم را می‌دانم. برزای با تمام وجودش برای تیم بازی کرد. زینالی بازیکن کم‌تجربه ای است، اما سعی کرد خواسته‌های ما را اجرا کند. اگر سجاد آشوری مصدوم نمی‌شد و بایرامی را داشتیم شرایط فرق می‌کرد.

باید تا انتهای نیم فصل ۱۰ امتیاز بگیریم

مجید جلالی: امروز تقریباً تمام بازیکنان استرس داشتند. بازیکنان از شرایط تیم در جدول رده‌بندی ناراحت بوده و دنبال تغییر وضعیت هستند. در هر دو بازی اخیر ما در نیمه دوم تیم برتر میدان بودیم. من وقتی ۵ دقیقه شرایط بازی را برای آنها تشریح می‌کنم خیلی راحت شرایط تغییر می‌کند. اگر بتوانیم تا نیم فصل ۱۰ امتیاز بگیریم خیلی به نیم فصل دوم امیدوارم می‌شوم.

آشوری نیاز به زمان خواهد داشت

مجید جلالی در مورد وضعیت مصدومیت آشوری گفت: خوشبختانه دچار شکستگی نشده است و احتمالاً نیاز به زمان خواهد داشت.

باید به بازیکنانم انگیزه بدهم

از مجید جلالی در مورد شرایط نامساعد گل گهر در بخش هجومی پرسیده شد و او در این مورد عنوان کرد: موجودی ما در حال حاضر همین است و به آن هم نیاز داریم. باید به این بازیکنان روحیه داد. ما در ۷ بازی باید ۱۰ امتیاز کسب کنیم. وقتی می‌گویم رفع برخی از مشکلات نیاز به زمان دارد یعنی همین؛ باید به بازیکنان انگیزه داد تا شاداب باشند و با قدرت به کار خود ادامه دهند.

امیدوارم در بوشهر به آرامش برسیم

مجید جلالی در واکنش به این سوال که چرا در دقایق پایانی تیمش به سانتر از جناحین روی آورده، اینگونه واکنش نشان داد: گل‌های خورده پیکان را دیده‌اید؟ ۱۴ گل خورده که ۸ گل را روی سانترها دریافت کرده است. در ۲۰ دقیقه پایان بازی ریسک بزرگی کردم، چون وسط زمین را خالی کردم. زبیدی دو فرصت خوب داشت و اگر خوب سانتر می‌کرد به هدف خود می‌رسیدیم. شک نکنید برای کاری که انجام می‌دهیم ساعت‌ها فکر می‌کنیم. برای بازی هفته بعد در بوشهر برنامه‌ متفاوتی داریم و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم تا آرامش به تیم بیاید.

کلمات کلیدی خبر : گل گهر سیرجان مجید جلالی
-->