پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19996882 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 18364285
کد خبر : 291660 تاریخ ثبت : 1398/8/10 21:39 نظرات تایید شده : 1

کریمیان: بضاعت تیم شاهین همین است

مجبوریم باز هم همان کلمه تکراری شرمنده‌ایم را به هواداران بگوییم خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: مجبوریم باز هم همان کلمه تکراری شرمنده‌ایم را به هواداران بگوییم.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مهرداد کریمیان بعد از شکست ۲ بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن بیان کرد:مجبوریم باز هم همان کلمه تکراری شرمنده‌ایم را به هواداران بگوییم. امیدوارم در ادامه راه با تصمیمات مسئولان شرایط به سود تیم عوض شود و باشگاه به سرانجام برسد.

او افزود: در نیمه اول روی اشتباه دفاع‌مان به حریف پنالتی دادیم و در ادامه برای زدن گل تساوی تلاش کردیم که منجر به دریافت گل دوم شد. بازیکنان ما باید بدانند برای بهبود این وضعیت باید توان بیشتری در زمین مسابقه بگذارند در غیر این صورت شرایط عوض نخواهد شد.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: بضاعت ما واقعا همین است و با تعدادی بازیکن جوان زور این را نداشتیم که بعد از دریافت گل نتیجه را جبران کنیم. در بازی با پرسپولیس سعی کردیم تیم را بعد از دریافت گل تهاجمی‌تر کنیم که منجر به آن شکست سنگین شد و چه بسا اگر امروز هم این کار را انجام می‌دادیم شکستی به مراتب بدتر نصیب‌مان می‌شد.

کریمیان عنوان کرد: به منصوریان و تیمش تبریک می‌گویم. می‌دانستیم بازی سختی داریم و تلاش کردیم اول گل نخوریم و بعد روی ضدحملات گل بزنیم. در کل بد نبودیم.

او در واکنش به اظهار نظر یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه فکر نمی‌کند مشکل تیمش با تغییر سرمربی حل نخواهد شد چرا که بازیکنان شاهین کیفیت بازی در لیگ برتر را ندارند: یادآور شد: در این مورد من نباید نظر دهم. بهتر است که عزیزان کارشناس این مسئله را مورد نقد و بررسی قرار دهند. من جوابی ندهم بهتر است.

-->