پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9441679 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/10/09 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2691938
کد خبر : 291595 تاریخ ثبت : 1398/8/9 21:13 نظرات تایید شده : 4

2 کشته و 4 مصدوم در تصادف جاده بوشهر-گناوه +عکس

خلیج فارس: عملیات رهاسازی حادثه دیدگان و کمک به مصدومان توسط هلال احمر انجام شد و یکی از مصدومان را آمبولانس هلال احمر و سه نفر دیگر را اورژانس به مراکز درمانی انتقال دادند.

خلیج فارس: برخورد خودروی پژو پارس با کامیون ایسوزو در جاده ساحلی بوشهر- گناوه دو کشته و چهار مجروح به جا گذاشت.

به گززارش «خلی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: ساعت ۱۷:۱۰ امروز گزارش برخورد میان خودروی پژو پارس و کامیون ایسوزو در جاده ساحلی بوشهر-گناوه حوالی روستای کُرِه بند به ما اطلاع داده شد که بلافاصله نجاتگران از نزدیک‌ترین پایگاه امداد و نجات که در ۲۰ کیلومتری محل حادثه قرار داشت، با دو دستگاه آمبولانس به صحنه تصادف اعزام شدند.

تصادف در جاده بوشهر-گناوه دو کشته و چهار زخمی داشت

غلامرضا حاجیانی افزود: نجاتگران ساعت ۱۷:۳۵ به محل تصادف رسیدند و مشخص شد پژو پارس پنج سرنشین داشته که دو نفر از آنان در دم فوت کرده‌اند و سه نفر دیگر به علاوه سرنشین کامیون ایسوزو زخمی شده‌اند.

تصادف در جاده بوشهر-گناوه دو کشته و چهار زخمی داشت
او بیان کرد: عملیات رهاسازی حادثه دیدگان و کمک به مصدومان تا ساعت ۱۹:۱۰ طول کشید و یکی از مصدومان را آمبولانس هلال احمر و سه نفر دیگر را آمبولانس اورژانس به مراکز درمانی انتقال دادند.

-->