پویاسامانه

کد خبر : 290974 تاریخ ثبت : 1398/8/5 18:00 نظرات تایید شده : 0

برترین‌های المپیاد ورزشی هلال احمر بوشهر

خلیج فارس: دومین دوره مسابقات انتخابی المپیاد ورزشی هلال احمر استان بوشهر با معرفی برترین‌ها پایان یافت.

به گزارش «خلیج فارس»؛ مسابقات دومین دوره انتخابی المپیاد ورزشی کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر استان بوشهر، از سی‌ام مهر تا سوم آبان برگزار شد.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/8/5/10785430_674.jpg

در رشته فوتسال بخش اعضای هلال احمر، تیم‌های دشتستان، عسلویه و جم اول تا سوم شدند.

در رشته والیبال بخش اعضا (براداران)، دشتستان به مقام اول رسید و در بخش  اعضا (خواهران)،کنگان و جم به رتبه اول و دوم دست یافتند.

در رشته تنیس روی میز بخش کارکنان (برادران)، کنگان و گناوه اول و دوم شدند، بخش اعضا (برادران)، جم و کنگان به مقام برتر رسیدند و در بخش اعضا (خواهران) جم و بوشهر مقام اول و دوم را از آن خود کردند.

در رشته آمادگی جسمانی بخش اعضا (برادران)، جم، دشتستان و تنگستان اول تا سوم شدند.

در رشته دارت بخش کارکنان (برادران)، دیلم و کنگان، بخش کارکنان (خواهران)، گناوه و بوشهر، بخش اعضا (برادران) عسلویه و گناوه و بخش اعضا (خواهران)، گناوه و جم عنوان برتر را به دست آوردند.

در رشته شنا نیز بخش اعضا جم و عسلویه  مقام اول و دوم را کسب کردند.

در شطرنج بخش کارکنان (برادران) دشتستان، بوشهر و گناوه، بخش اعضا (برادران) جم، دشتستان و کنگان، بخش اعضا (خواهران)، جم، دشتستان و بوشهر برتر شدند.

در رشته بدمینتون بخش کارکنان برادران و خواهران بوشهر به مقام اول رسید و در بخش اعضا (برادران)، دو تیم از دشتستان و یک تیم از جم، بخش اعضا (خواهران)، دو تیم از دیر و یک تیم از دشتستان مقام‌های برتر را به خود اختصاص دادند.

تیم‌های منتخب استان در المپیاد ورزشی کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر منطقه جنوب کشور که  آذر امسال در بوشهر برگزار می‌شود، حضور می‌یابند.

کلمات کلیدی خبر : هلال احمر
-->