پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1713562 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2705819
کد خبر : 288092 تاریخ ثبت : 1398/7/17 16:50 نظرات تایید شده : 0

دستگیری کلاهبردار 8 میلیارد تومانی در میانه

خلیج فارس: فرمانده انتظامی میانه آذربایجان شرقی از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای که با صدور چک بی‌محل اقدام به کلاهبرداری ۸ میلیارد تومانی کرده بود خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس»؛سرهنگ رمضان الهوردیان روز چهارشنبه در تشریح جزئیات این خبر به ایرنا گفت: در پی طرح شکایاتی از سوی تعدادی از شهروندان در خصوص کلاهبرداری، موضوع به دلیل حساسیت، در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد که این کلاهبردار با جلب اعتماد کشاورزان و با ارائه چک بی‌محل، محصول برنج کشاورزان را به قیمتی بالاتر از قیمت واقعی معامله می کرد.

وی گفت: زمانیکه کشاورزان برای نقدکردن چک به بانک مراجعه کردند با حساب خالی متهم مواجه شده و با مراجعه به پلیس، از متهم شاکی شدند.

فرمانده انتظامی میانه ادامه داد: ماموران با شناسایی مخفیگاه متهم در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و نامبرده در بازجویی های اولیه به کلاهبرداری از ۱۷ نفر به مبلغ ۸ میلیارد تومان اعتراف کرد.

الهوردیان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده مقدماتی به مقامات قضائی تحویل شد افزود؛ سهل انگاری و عدم توجه به هشدارهای پلیسی در انجام فعالیت اقتصادی از عوامل زمینه ساز کلاهبرداری است.کلمات کلیدی خبر : میانه کلاهبرداری