پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1716975 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2709231
کد خبر : 288022 تاریخ ثبت : 1398/7/17 14:29 نظرات تایید شده : 0

طرح فروش اقساطی ایران خودرو +جدول

خلیج فارس:طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو چهارشنبه هفدهم مهر ماه اجرا می‌شود. در این طرح فروش دنا پلاس با قیمت مصوب ۱۱۰ میلیون ۹۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان و با پیش‌پرداخت ۱۰۰ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان و پژو ۴۰۵ دوگانه سوز با قیمت مصوب ۶۵ میلیون ۵۷۸ هزار و ۴۰۰ تومان و با پرداخت ۵۹ میلیون ۱۹۰ هزار تومان و پژو پارس TU ۵ با قیمت ۸۴ میلیون ۷۱۸ هزار و ۴۰۰ تومان و پیش پرداخت ۷۶ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.


به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۷/۱۷ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می‌گردد:
 
 
دنا پلاس، ۴۰۵ دوگانه سوز و پارس در طرح فروش اقساطی ایران خودرو ویژه ۱۷ مهر

شرایط فروش محصولات ایران خودرو ویژه چهارشنبه ۱۷ مهر

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو فیلتر‌های را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا" تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف ۲۰ روز مسترد خواهد شد.

در این روش فروش صرفا" مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک‌های طرح " سامانه صیاد " را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد، و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

ضمنا" چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد.

همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی‌های محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.


کلمات کلیدی خبر : فروش محصولات ایران خودرو