پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21929208 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20293121
کد خبر : 287915 تاریخ ثبت : 1398/7/16 12:45 نظرات تایید شده : 4

رئیس اتاق اصناف مرکز استان: کسبه شرایط خوبی ندارند+تصاویر

خلیج فارس: همزمان با هفته گرامیداشت نیروی انتظامی هیات رئیسه اتاق اصناف با فرمانده ناجا استان بوشهر دیدار کردند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان بوشهر؛ در این دیدار مصطفی گراشی رئیس اتاق اصناف مرکز استان احترام پلیس به مردم را در استان و کشور کم نظیر دانست و گفت: وجود حس همکاری و احترام به هم نوع در پلیس استان و کشور نشان از فرهنگی والا در بدنه ناجا دارد.

وی ادامه داد: در سالهای اخیر کمتر اتفاق افتاده که یکی از شهروندان از پلیس شاکی باشد زیرا پلیس استان همراه با اعمال قانون همواره پیش سلام مردم است.

گراشی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن برشمردن مسائل و مشکلات بازار بوشهر تاکید کرد: مدیریت بازار بوشهر آماده همکاری با پلیس نظارت بر اماکن عمومی است.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر ادامه داد: در یکی دو سال اخیر به رغم وجود مشکلات اقتصادی و رکود تورمی، بدنه بازار استان همواره انصاف و همراهی با مردم را سرلوحه کار خود قرار داده به همین دلیل هم با کمترین میزان نارضایتی از بازاریان مواجه ایم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره مجدد به رکود تورمی و بحران در بازار اظهار داشت: در سال های اخیر با بروز نوسانات در بازار ارز و شرایط اقلیمی استان که نمی تواند جذب کننده توریست باشد مشکلات مالی- مدیریتی کسبه دچار مشکل شده است.

گراشی افزود: از آنجا که معیشت مردم استان به تجارت دریایی و صیادی وابسته است اگر هر یک از این دو بال دچار مشکل شود کاسبی با بحران مواجه می شود.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان گفت: با توجه به شرایط خاص اقتصادی استان و وجود تحریم های سخت، مدیریت بازار از پلیس می خواهد که تنگناهای اقتصادی استان را به مدیران ناجای کشور انعکاس دهند تا بتوانیم با تفاهم بیشتر راهبردی برای عبور از بحران اقتصادی بازار اتخاذ کنیم.

وی خاطرنشان کرد: وقتی بحران اقتصادی رخ می دهد همه دچار مشکل می شوند و برای عبور از آن بحران همه باید پای کار باشند. خوشحالیم که در این شرایط پلیس استان برادرانه در کنار اصناف قرار دارد.

گراشی در پایان بیانات خود ضمن تقدیر از مدیریت نظارت بر اماکن عمومی استان بیان داشت: بهترین دوران همکاری بین صنف و پلیس را در دوران مدیریت سرهنگ صالحی و سرگرد محمدی در مدیریت اماکن عمومی داریم.

کلمات کلیدی خبر : مصطفی گراشی اتاق اصناف
-->