پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1918980 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2910936
کد خبر : 287905 تاریخ ثبت : 1398/7/16 12:20 نظرات تایید شده : 0

نجات پلیس‎ها از مرگ توسط قاچاقچیان خوش قلب

خلیج فارس:قاچاقچیان سه نیروی پلیس را که در زمان تعقیب‌شان دچار سانحه شده بودند، نجات دادند.

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از اعتماد آنلاین؛ قاچاقچیان سه نیروی پلیس را که در زمان تعقیب‌ شان دچار سانحه شده بودند نجات دادند.
خبرگزاری فرانسه اعلام کرد: سه نیروی پلیس دریایی اسپانیا که مشغول تعقیب قایق قاچاقچیان بودند، دچار سانحه شدند و توسط قاچاقچیان فراری از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.
 
دستگیری قاچاقچیان توسط پلیس
 

حادثه از زمانی شروع شد که نیرو‌های پلیس یک قایق تندرو حامل چهار مظنون به حمل مواد مخدر را در مقابل سواحل جنوبی اسپانیا تعقیب می‌کردند، اما هنگام تعقیب و گریز ۲ قایق با یکدیگر تصادف کردند، قایق پلیس از کنترل خارج شد و سه نیروی پلیس به دریا افتادند.

قاچاقچیان در حال فرار با استفاده از بلندگو به هلیکوپتری که در آن نزدیکی در حال پرواز بود محل سقوط افراد پلیس را اطلاع دادند تا به کمک آن‌ها برود.

با وجود این کمک، پلیس ادامه جست‌وجو برای یافتن مواد مخدر احتمالی را متوقف نکرد و بعد از عملیات نجات موفق شد در نقطه‌ای نزدیک به محل حادثه سه تن حشیش این قاچاقچیان خوش‌قلب را در عمق دریا کشف و ضبط کند.