پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1713352 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2705609
کد خبر : 287889 تاریخ ثبت : 1398/7/16 11:41 نظرات تایید شده : 0

شهردار: آموزش‌های شهروندی در بوشهر گسترش می‌یابد

آموزش‌های شهروندی در بوشهر گسترش می‌یابدخلیج فارس: شهردار بوشهر گفت: آموزش‌های شهروندی در بوشهر گسترش می‌یابد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سید نورالدین امیری صبح سه‌شنبه در نشست با مسئولان فنی و حرفه‌ای بوشهر اظهار داشت: مهارت آموزی نقش مهمی در توسعه اشتغال و رفع معضل بیکاری در جامعه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: توسعه آموزش های فنی و حرفه ای در شرایط کنونی برای کشور لازم و ضروری است و نقش آموزش های فنی و حرفه ای در تحقق اقتصاد مقاومتی کلیدی و محوری است.

امیری بیان داشت: آموزش‌های شهروندی امری بسیار مهم در مدیریت شهری است و شهرداری بوشهر بر این باور است که اصلاح روش‌ها و امور بدون آموزش و توانمندسازی شهروندان امکانپذیر نیست.

وی با بیان اینکه توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در راستای توسعه کشور و رسیدن به خودکفایی است، تاکید کرد: شهرداری بوشهر آمادگی کامل دارد در بحث آموزش های کارآفرینی با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان همکاری لازم را داشته باشد و طرح های خوبی را به اجرا درآورد.

شهردار بوشهر اظهار کرد: ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های موجود در مراکز فرهنگی شهرداری و مراکز آموزش فنی و حرفه ای می‌توانند به عنوان مکمل در کنار یکدیگر بوده و به صورت هدفمند همدیگر را کمک و حمایت کنند.کلمات کلیدی خبر : نورالدین امیری