پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21788520 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20152665
کد خبر : 287887 تاریخ ثبت : 1398/7/16 11:40 نظرات تایید شده : 0

دوره‌های مهارتی در استان تقویت می‌شود

دوره‌های مهارتی در استان بوشهر تقویت می‌شودخلیج فارس: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: به منظور توسعه اشتغال، دوره‌های مهارتی در سطح استان بوشهر تقویت می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالمجید دراهکی صبح سه‌شنبه در نشست با شهردار و اعضای شورای شهر بوشهر اظهار داشت: شهرداری و شورای شهر به ترویج فرهنگ فراگیری آموزش‌های مهارتی در جامعه کمک کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر ادامه داد: برای نهادینه سازی فرهنگ فراگیری آموزش‌های فنی و حرفه ای در جامعه به کمک همه ارگان‌ها و به‌ویژه شهرداری و شورای شهر نیاز داریم.

وی با اشاره به شعار این سازمان در خصوص «هر ایرانی یک مهارت علمی» تصریح کرد: شهرداری بوشهر با پتانسیل‌های بالای مراکز فرهنگی و هنری خود می تواند در بحث آموزش های شهروندی و توسعه آموزش های مهارتی و کنترل معضلات شهری برنامه ریزی کرده و با همکاری ادارات و سازمان ها، خدمات خوبی به شهروندان ارایه کند.

دراهکی با بیان اینکه آموزش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است اظهار کرد: مهارت در اصل کلید خلاقانه برای ایجاد فرصت است و کشف فرصت، خلق شغل و ثروت را به دنبال دارد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر با اشاره به همکاری شهرداری و آموزش فنی و حرفه ای تاکید کرد: با هدف توسعه و ارتقی قابلیت‌های شغلی و حرفه‌ای شهروندان، ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، حمایت از اشتغال پایدار و آموزش و بروزرسانی دانش مهارتی افراد جامعه تفاهم نامه همکاری با شهرداری بوشهر منعقد خواهد شد.

-->