پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1715988 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2708246
کد خبر : 287854 تاریخ ثبت : 1398/7/16 10:10 نظرات تایید شده : 0

حماسه شهدای استان در قالب آثار فاخر تدوین می‌شود

حماسه شهدای استان بوشهر در قالب آثار فاخر تدوین می‌شودخلیج فارس: مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: در این راستا حماسه و ایثار شهدای استان بوشهر در قالب آثار فاخر فرهنگی تدوین، تهیه و ارائه می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ عبدالله نجفی در نشست کمیته رسانه‌های مکتوب و فضای مجازی کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر با تاکید بر معرفی حماسه آفرینی شهدا به جامعه هدف اظهار داشت: خصوصیات و ویژگی‌های شهدا در ابعاد گوناگون باید به جامعه هدف از جمله جوانان و نوجوانان معرفی شود.

وی به نقش مهم رزمندگان استان بوشهر در  هشت سال دفاع مقدس پرداخت و خاطر نشان کرد: رزمندگان استان بوشهر که در سه جبهه زمینی، دریایی و هوایی نقش مهمی داشتند و حماسه ساز بودند و بیش از 2100 شهید تقدیم انقلاب اسلامی شده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر از برگزاری دومین کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهرخبر داد و بیان کرد: دی ماه امسال شاهد برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر هستیم که در این راستا 21 کمیته تخصصی در حوزه‌های گوناگون تشکیل شده است.

نجفی تولید آثار فاخر را در برگزاری این کنگره را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد:  کمیته فرهنگی کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر دارای 2 بخش پرونده ویژه شهدا و تولید خبر و گزارش است که در این حوزه خبرنگاران باید نقش آفرینی کنند.

دبیر کمیته رسانه‌های مکتوب و فضای مجازی کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر از تدوین آثار فاخر بر اساس حماسه شهدای استان بوشهر  خبر داد و خاطر نشان کرد: حماسه و ایثار شهدای استان بوشهر در قالب تولید آثار فاخر فرهنگی تدوین، تهیه و در کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر ارائه می‌شود.

نجفی با بیان اینکه اجلاسیه نهایی این کنگره 25 دی ماه امسال در نمایشگاه بین‌المللی بوشهر برگزار می‌شود افزود:قبل این اجلاسیه، برنامه‌ها و یادواره‌های گوناگون شهدا در شهرها و روستاها برگزار می‌شود.

وی، با تاکید بر شناساندن و معرفی جذابیت‌ها و ویژگی‌های شهدا گفت:در این راستا ویژگی‌های شهدا در قالب برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری و رسانه‌ای به جامعه عرضه می‌شود.کلمات کلیدی خبر : عبدالله نجفی