پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1962092 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2953991
کد خبر : 287832 تاریخ ثبت : 1398/7/16 09:40 نظرات تایید شده : 0

معاون دانشگاه علوم پزشکی: پانسیون های پزشکان استان تکمیل می‌شود

خلیج فارس: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: تاکنون پیگیری های خوبی برای تکمیل پانسیون های پزشکان استان صورت گرفته که تلاش داریم هر چه زودتر تکمیل شود.

پانسیون های پزشکان استان بوشهر تکمیل می شود

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ جعفر زارعی زاده در نشست با فرماندار دشتی اظهار داشت: یکی از برنامه های خوب مجموعه دانشگاه این است که زمینه ماندگاری پزشکان متخصص در سطح استان را فراهم کند.

وی افزود: در همین راستا تاکنون کارهای خوبی صورت گرفته که تکمیل پانسیون های پزشکان یکی از برنامه ها می باشد.

زارعی زاده از تقویت کلنیک های تخصصی در سطح استان خبر داد و گفت: در حوزه تامین نیروی انسانی با مشکلاتی مواجه هستیم ولی در تلاش هستیم این کمبودها را جبران کنیم و اجازه ندهیم مشکلی در روند خدمات رسانی به مردم ایجاد شود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر نیز از تقویت زیر ساخت های بهداشتی شهرستان دشتی خبر داد و گفت: در حوزه درمان اقدامات ارزشمندی در سطح شهرستان صورت گرفته است.

عبدالحمید خواجه ئیان افزود: مشکل پزشک عمومی در تمامی نقاط شهرستان مرتفع شده و تا هفته آینده نیز مشکلات دکتر دندانپزشک مرتفع می‌شود.