پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1921381 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2913333
کد خبر : 287786 تاریخ ثبت : 1398/7/16 08:04 نظرات تایید شده : 0

افتتاح نمایشگاه آسیب‌های فضای مجازی در بوشهر

خلیج فارس: نمایشگاه آسیب‌های فضای مجازی با هدف آشنایی دانش آموزان با این آسیب ها در بوشهر افتتاح شد.

نمایشگاه آسیب‌های فضای مجازی در بوشهر افتتاح شد

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ نمایشگاه آسیب‌های فضای مجازی با همکاری پلیس فتا، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برپا شده است. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: آشنایی با آسیب‌های فضای مجازی با محوریت جامعه دانش آموزی هدف اصلی این نمایشگاه است زیرا در این فضا آسیب‌های متعددی دانش آموزان و کانون خانواده‌های آنان را تهدید می‌کند.

فاطمه کرمپور افزود: آسیب‌های فضای مجازی شامل خریدهای اینترنتی، شبکه های اجتماعی و اثرات مخرب بازی‌های رایانه‌ای از موضوع‌های این نمایشگاه است که در قالب ۸۰ عکس در این نمایشگاه عرضه شده است.

وی ادامه داد: نهادینه شدن فرهنگ مناسب استفاده از امکانات فضای مجازی با بهره بردن از سواد رسانه‌ای تضمین کننده سلامت جامعه است که برپایی نمایشگاه‌ها کمک شایانی به این مهم می‌کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: خانواده مهمترین رکن اصلی در جامعه است که آگاه‌سازی و آشنایی آنها با خطرات و مشکلات فضای مجازی ضروری است.

کرمپور اضافه کرد: آشنایی با تهدیدهای فضای مجازی علاوه بر تحکیم بنیان خانواده باعث کاهش مشکلات در جامعه می‌شود. 

این نمایشگاه به مدت ۲ روز در نوبت‌های صبح و عصر در مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی بوشهر پذیرای بازدیدکنندگان است.کلمات کلیدی خبر : فرهنگ و ارشاد فضای مجازی