پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1712989 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2705246
کد خبر : 287785 تاریخ ثبت : 1398/7/16 08:04 نظرات تایید شده : 0

نمایشگاه آشنایی با آسیب‌های فضای مجازی در بوشهر

گشایش نمایشگاه آشنایی با آسیب‌های فضای مجازیخلیج فارس: به مناسبت هفته نیروی انتظامی نمایشگاه آشنایی با آسیب‌های فضای مجازی در گالری مجتمع فرهنگی هنری بوشهر برگزار شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ رئیس پلیس فتا استان بوشهر گفت: این نیرو در کنار رسیدگی به شکایت‌های رسیده از مردم و مراجع قضایی در خصوص جرایم سایبری، در امر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نیز برنامه‌های مدونی دارد.

سرهنگ مهدی قاسمی افزود: پیشگیری از آسیب‌ها مهمترین و اولین گام در پیشگیری از جرایمی است که امکان دارد برای خانواده‌ها و همه اقشار مردم اتفاق بیفتد.

وی اضافه کرد: در همین راستا نمایشگاه آشنایی با آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش استان بوشهر راه اندازی شد که به مدت دو روز میزبان دانش‌آموزان، والدین، مربیان و عموم مردم است.

رئیس پلیس فتا استان بوشهر ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند از محتوا‌های آموزشی چاپی دیجیتال و حتی کارگاه آموزشی که همزمان در کنار این نماشگاه برگزار می‌شود استفاده کنند.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه می‌تواند گامی کوچک در راستای اعتلای فرهنگ‌سازی عمومی و ارتقاء سواد رسانه مردم باشد که این موضوع دغدغه همیشگی ما بوده است.

سرهنگ قاسمی تاکید کرد: به طور یقین نیروی انتظامی زمانی در ارتقا و آگاهی عمومی کاربران موفق خواهد بود که مشارکت فعالانه همه مردم را داشته باشد.

وی به این نکته هم اشاره کرد که امنیت در فضای فیزیکی و مجازی فقط با اقدامات پلیسی و سلبی انجام نخواهد شد در کنار آن اقدامات فرهنگی و نرم افزاری هم لازم است.

رئیس پلیس فتا استان بوشهر ابراز امیدواری کرد که بتوان در طول سال هم چنین نمایشگاه‌هایی را در تمامی مدارس، ادارات و دستگاه‌هایی که دغدغه آموزش را دارند برگزار شود.

نمایشگاه آشنایی با آسیب‌های فضای مجازی دیروز و امروز در گالری مجتمع فرهنگی هنری بوشهر از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ پذیرای علاقه‌مندان است.کلمات کلیدی خبر : فضای مجازی پلیس فتا