پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21792157 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20156290
کد خبر : 287782 تاریخ ثبت : 1398/7/16 07:49 نظرات تایید شده : 0

نامگذاری خیابانی در دشتی به نام «شهید شاخص ناجا»

نامگذاری یک خیابان  در دشتی  به نام «شهید شاخص ناجا»خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از نامگذاری خیابانی در شهر خورموج به نام سید نورخدا موسوی شهید شاخص ناجا با همکاری شهرداری و شورای شهر خورموج خبر داد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فارس؛ سرهنگ جهانبخش صیادی در مراسم توزیع رایگان کلاه ایمنی بین موتورسواران اظهار داشت: در راستای طرح افزایش ایمنی موتورسیکلت‌سواران و فرهنگ‌سازی در این زمینه 40 کلاه ایمنی به صورت رایگان بین موتورسواران شهر خورموج توزیع شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از افتتاح خیابانی در شهر خورموج به نام سید نورخدا موسوی شهید شاخص ناجا با همکاری شهرداری و شورای شهر خورموج خبر داد و دیدار با امام‌جمعه شهر خورموج، ملاقات با مردم و طرح پلیس مدارس از مهمترین برنامه‌های چند روز گذشته نیروی انتظامی در دشتی برشمرد.

رئیس پلیس راهور دشتی نیز گفت: از آن جایی که شهرستان دشتی به عنوان نگین فرهنگی استان لقب گرفته، می‌طلبد با پیش قدم شدن در رعایت هرچه بیشتر اصول و ضوابط ترافیکی نسبت به پر رنگ‌تر نمودن فرهنگ ترافیک در بین مردم شهرستان همت شود.

سروان مصطفی عباسی بیان کرد: در حال حاضر نزدیک به ٤٠درصد از مصدومین سوانح رانندگی درون‌شهری را موتورسیکلت‌سواران تشکیل می‌دهند که در صورت آسیب رسیدن به سر آنان شاید تا پایان عمر دچار عارضه جبران‌ناپذیر جانی شوند.

وی افزود: استفاده از کلاه ایمنی تا حد زیادی از ضربات وارده به سر و صورت جلوگیری می‌کند که آن‌هم با اراده خود مردم و موتورسیکلت‌سواران محقق می‌شود.

-->