پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1720256 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2712498
کد خبر : 287716 تاریخ ثبت : 1398/7/15 12:22 نظرات تایید شده : 0

فرماندار: ۱۵میلیارد ریال به تکمیل پروژه‌های راه‌سازی دشتی اختصاص یافت

۱۵ میلیارد ریال به تکمیل پروژه‌های راه‌سازی دشتی اختصاص یافتخلیج فارس: ۱۵ میلیارد ریال برای تکمیل جاده گزدراز به چاه حسین جمال و راه‌سازی مناطق ساحلی شهرستان دشتی اختصاص یافت.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ فرماندار دشتی گفت: در دو سال اخیر اقدامات بسیار خوبی برای توسعه راه‌ها و رفع نقاط حادثه خیز در دشتی انجام شده که نقشی مهم درکاهش تصادفات و بهبود وضعیت تردد درسطح شهرستان داشته است.

عبدالله نادری روز دوشنبه در نشست دهیاران و مسئولین دشتی افزود: با توجه به مشکلات مالی و تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرستان موفق بوده و اقدامات بسیار ارزشمندی برای توسعه  و اصلاح محورهای ارتباطی روستاهای دشتی انجام شده است.

 فرماندار دشتی تاکید کرد: با پیگیری های صورت گرفته تلاش داریم بیشتر نقاط حادثه خیز در محورهای ارتباطی این شهرستان را برطرف کنیم.

وی به شروع فصل بارندگی‌ها و آغاز سال آبی جدید اشاره کرد و بر ضرورت پاکسازی و لایروبی کانال ها، مسیر آبراهه‌های فصلی و بالا دست پل بزرگ در روستای گنخک کاکی و پل مند در محور کردلان به شنبه تاکید کرد.

نادری از دهیاران خواست در زمینه حفاری در معابر روستایی هماهنگی لازم با دستگاه‌های اجرایی مرتبط انجام بدهند و بلافاصله نسبت به جمع آوری پسماند اقدام کنند تا روستائیان در زمینه تردد با مشکلی مواجه نشوند.

وی به تبدیل چندین آبنما به پل در محورهای روستایی دشتی در دو سال گذشته اشاره کرد و افزود: یکی از کارهای  بسیار خوبی که در این مدت انجام شده تبدیل چند آبنما به پل در نقاط مختلف روستایی شهرستان بوده که باعث شده در فصل بارندگی ارتباط روستائیان با مرکز بخش ها و شهرستان قطع نشود.

وی تاکید کرد: یکی از برنامه مهم امسال نیز تبدیل آبنماهای باقیمانده در محورهای روستایی به پل است که این پروژه با جدیت پیگیری خواهد شد.کلمات کلیدی خبر : عبدالله نادری دشتی