پویاسامانه

کد خبر : 287644 تاریخ ثبت : 1398/7/15 09:56 نظرات تایید شده : 0

توقیف شوتی‌های ۲.۵ میلیاردی در دیلم

کشف ۲۷ کامیون کالای قاچاقخلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان دیلم از توقیف چهار دستگاه خودرو شوتی حامل ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق در شهرستان دیلم خبر داد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ سرهنگ رضا اسماعیلی در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان در یک عملیات هماهنگ با رصد اطلاعاتی ۴ دستگاه خودرو سواری تندرو حامل کالای قاچاق (شوتی) که از یک انبار در شهر دیلم اقدام به بارگیری کالاهای قاچاق می کردند را شناسایی کردند.

وی افزود: این خودروها قصد داشتند با خروج از شهرستان دیلم در استان های همجوار محموله های خود را به مقصدهای از پیش تعیین شده انتقال دهند.

فرمانده انتظامی دیلم با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی در ایستگاه شهید موسوی با استقرار ایست و بازرسی موقت هر چهار دستگاه خودرو را متوقف کردند، عنوان کرد: در بازرسی از این خودروها ۴۶۷ قطعه لوازم جانبی رایانه و یک هزار و ۵۲۰ عدد لوازم آشپزخانه فاقد مدرک گمرکی کشف شد.

سرهنگ اسماعیلی با بیان اینکه ارزش اقلام مکشوفه برابر نظر کارشناسان ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است، گفت: در این رابطه چهار متهم دستگیر شده است که با تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

-->