پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1922658 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2914608
کد خبر : 287640 تاریخ ثبت : 1398/7/15 09:42 نظرات تایید شده : 0

کشف ۴۵ کیلوگرم تریاک در گمرک بوشهر

۴۵ کیلوگرم تریاک در گمرک بوشهر کشف شدخلیج فارس: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد استان بوشهر گفت: با همکاری کارکنان واحد ایکس‌ری گمرک بوشهر ۴۵ کیلوگرم تریاک کشف شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ ارسطو ترکمان‌منش روز دوشنبه افزود: این میزان موادمخدر به طرز ماهرانه‌ای در کفی کامیون حامل بار جاسازی شده بود.

وی بیان کرد: تیزبینی و هوشیاری کارکنان گمرک بوشهر در برخورد با قاچاق موادمخدر قابل تقدیر است و این دستگاه همواره در تعاملی سازنده با شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر در استان بوشهر است.

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر گفت: مبارزه با قاچاق موادمخدر، پیش سازها و قاچاق کالا از مهمترین اولویت ها و ماموریت‌های گمرک است که با حساسیت بالا مورد پیگیری قرار می‌گیرد. 

بهروز قره بیگی افزود: اهمیت موضوع مبارزه با موادمخدر در گمرک به گونه‌ای است که گمرک ایران در کشف و مبارزه با موادمخدر رتبه نخست جهانی را به خود اختصاص داده است. 

وی افزود: کشف پنج‌هزار لیتر پیش ساز موادمخدر در بندر دیلم، کشف حدود سه هزار عدد سیگار الکترونیکی و تنباکو و قرص ترامادول در گمرک گناوه و بوشهر تنها گوشه‌ای از کشفیات صورت گرفته توسط کارکنان گمرکات استان بوشهر است.