پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1961669 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2953568
کد خبر : 287622 تاریخ ثبت : 1398/7/15 08:37 نظرات تایید شده : 0

فرماندار: گسترش فعالیت‌های تجاری در بندر گناوه ضروریست

خلیج فارس: سرپرست فرمانداری گناوه گفت: انجام فعالیت‌های تجاری گسترده و قانونمند در بندر گناوه یک ضرورت است و باید شرایط را به سمتی سوق داد که شرایط کاری مردم استاندارد شود.

گسترش فعالیت‌های تجاری در بندر گناوه ضروری است

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ غلامرضا مهرجو در بازدید از اداره بندر و دریانوردی گناوه اظهار داشت: انجام فعالیت‌های تجاری گسترده و قانونمند در بندرگناوه یک ضرورت است و باید شرایط را به سمتی سوق داد که شرایط کاری مردم استاندارد شود زیرا با یک آتش‌سوزی ساده در بین شناورها احتمال از بین رفتن منبع درآمد چندین خانواده وجود دارد.

سرپرست فرمانداری گناوه عنوان کرد: وضعیت کنونی بندر گناوه باید بهبود یابد تا هزینه کرد در فضای این بندر بازخورد خوبی از منظر اقتصادی و شرایط زیست محیطی برای مردم و کشور به همراه داشته باشد. 

وی افزود: شرایط سخت افزاری و نرم افزاری اداره بندر گناوه باید بگونه ای باشد که در مواقع شرایط بحرانی، به خودمان اتکا کنیم و وابستگی چندانی به مرکز استان و شهرهای اطراف نداشته باشیم.

مهرجو اضافه کرد: شهرستان گناوه با دارا بودن ۵۸ کیلومتر مرز دریایی بستر مناسبی برای ایجاد یک بندر فعال و پیشرفته را دارا ست.

وی ادامه داد: امید است با تلاش ها و پیگیری های کارگشا شرایطی در این بندر ایجاد شود که مردم بتوانند در امنیت و آرامش کامل به فعایتهای اقتصادی و گردشگری خود بصورت قانونمند و استاندارد ادامه دهند لذا ضروری است توسعه و تجهیز خور بندر گناوه با انجام رایزنی ها و مطالعات دقیق عملی شود.کلمات کلیدی خبر : گناوه غلامرضا مهرجو